Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kolejny żółtodziób


Makor

Recommended Posts

Mam 4 pytania : 

 

1. Czy można świecić ciągle jednym światłem ? tj w fazie weg i fazie flo ciągle ta sama żarówka 

(czasy wiadomo, zmienione) jak to wpływa na rośline.

2. Czy da się ominąć zakładanie rur aluminiowych ? Ciągle o tym czytam ale sam w końcu nie wiem.

3. "Dziure" w moim boxie tak, żeby była widoczna na zewnątrz musze zrobić na jedną na wentylator wtłaczający powietrze i drugi na wytłaczający czy np jedną dziure czy w ogóle wcale ? 

4. Czym się różni to od tego ? 

1. http://www.kanlux.pl/pl/1/anazwa/oferta/6/12/wentylatory

2.http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fsupertrawka.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F05%2Fwent-kanalowy.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fsupertrawka.pl%2Fgrowbox-i-jego-standardowe-wyposazenie%2F&docid=egqGP_JzTJ9D2M&tbnid=q3uKcKT4lzMTwM&w=600&h=450&ei=PrxkVdH5IYSfyAOM3YDgAw&ved=0CAUQxiAwAw&iact=c

Potrzebne jest im coś do funkcjonowania ? 

 

Reszte chyba wiem, pozdrawiam i czekam na odp :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wazne czy auto czy nie ciepla barwa i jedziesz na jednej chyba ze masz kase to bierz mh i hps. Wentylacja to podstawa wiec musza byc otwory na wentylator wtlaczajacy i wyciagajacy ewentualnie wlot pasywny. Plus jakis mieszajacy wentyl. Po co ci te rury powiedz mi ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kolego, ciągle zdaje mi się, że jest to potrzebne ale dobrze, że rozwiałeś moje wątpliwości.

 

Odnośnie dziur, to czy mogłyby być one z jednej strony ? Od frontu gdyż od frontu mam "wejście" po bokach jak i z tyłu mam ściane z ociepleniem (strzelam, że 10 cm styropian) także po bokach lub z tyłu ciężko byłoby mi to zamontować :)

Link to comment
Share on other sites

Będzie stał na balkonie. Jest to taka jakbt szafa wbudowana w blok. Ta szafa nie jest najnowsza więc nie izoluje zbyt mocno tego ciepła. Jest to blok pomiędzy innymi blokami więc ciągle światłem na tą szafe nie wali, a planuje środek obkleić mylarem. Czy te warunki wykluczają z góry boxa w ten sposób ?

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem jak to wyglada zrob jakies zdjecie i wklej. Jak wyglada sprawa podczas opadow ? Nie leje sie tam woda? Sasiedzi nic nie usluslysza/wyczuja ? Troche przypalowo na balkonie bo moze byc widac swiatlo lub slychac wentylacje. Szafka musiala by byc pozadnie uszczelniona i dodane filtry weglowe.

Link to comment
Share on other sites

W szafce nigdy nie ma wody, planuje wstawić w tą szafe półkę około pół metra nad ziemią bo on i tak jest wysoka, wyciszenie powinno wystarczyć, możnaby też puścić czarną folie/zasłone + drzwi od szafki i nie powinno nic widać. Tam jest wysoko, ponad 2 metry więc spokojnie moge podnieść ziemie o pół metra montując tam półke. oto zdjęcia

 

 

 

 

Admin: zdjęcia proszę wrzucać na forum, wszelkie zewnętrzne są kasowane.

Link to comment
Share on other sites

nie lepiej zainwestowac troche kasy (ok 250zl) i zakupic jakis normalny box, który bedziesz mógł sobie bez problemu wrzucić do pokoju? Jednak z uprawą nie jest tak jak sie wydaje tzn. wrzucasz nasionko, czasami podlewasz no i oświetlisz. Jest dużo rzeczy mozna powiedzieć "przypałowych" takich jak nawet cichy szum wentylatora, przenikające z potencjalnego boxa jakieś światło, nie mówiąc  o zapachu po jakimś czasie. Przemyśl sprawę bo boxy mozna serio tanio kupić.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+