Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Witam. Proszę o pomoc i udzielenie odpowiedzi przez osobę " oczytaną " w temacie.


FiGo

Recommended Posts

W dniu 25.05.2015 o 22:34, howhigh napisał(a):

To napewno jakas mega kozacka odmiana przywieziona z chin przez turka . Pol roku bez wody i opieki daje rade to napewno miezniszczalna jest ;) a tak serio kupuj inne siona bo te to jakas lipa

 

Hahah :D

 

Wziąłem te: https://thc-thc.com/produkt/special-queen1-feminizowane/ co sądzicie ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 26.05.2015 o 00:57, greenmouse napisał(a):

Sądzicie, ze w glebie z ogrodniczego jest od groma chwastów... zdarzyło mi się nie raz i nie dwa wyrywać...

Ale, jedno wiem na bank: jak pół roku nie podlewane to musi być KAKTUS.

 

Też uważam że prawie żadna roślina nie ma szans przeżyć takich warunków, ale ta przeżyła .. Możecie mi wierzyć lub nie, ale daje sobie rękę uciąć że tak było.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 26.05.2015 o 14:13, Sasquatch napisał(a):

Rób klony z tej roślinki jak ona żyje pół roku bez wody to jakiś ewenement na skale światową.

A tak serio to olej ją. Już dawno powinieneś  mieć z niej plon. Po co w ogóle to trzymać? 

 

 

Potrzymam to jeszcze, bo jestem ciekawy co z tego wyrośnie.

Btw, przyszła przesyłka. Rozjebali mnie tą krówką.

 

 

 

post-42830-0-02970500-1432648847_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Witam z powrotem. Posadziłem swoje nowe nasionka, i oto co po TYGODNIU z nich wyrosło.

 

Więc pytanie brzmi, czy zapowiada się, że są to konopie, czy znowu mnie oszukano. Wiem że w tym stadium pewnie ciężko stwierdzić, ale ciekawość mnie " zabija " ;) Proszę o odpowiedzi :)

 

 

post-42830-0-25286200-1434128159_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+