Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Czy mozna stosowac odblysniki w uprawie outdor ?

Herluger

Recommended Posts

Witam . Jestem obecnie w Niemczech w Hamburgu , Od morza pölnocnego wieje tu pizdziawa i ogulnie klimat chlodniejszy niz w PL . 2 tygodnie temu wykielkowaly mi 3 nasiona Pasion#1 z czego 1 roslinka juz zdechla . Dwie pozostale maja zaledwie 5 cm wysokosci , czy to nie za malo jak po takim uplywie czasu ? . Chcialbym sie dowiedziec jakiej wielkosci sa juz wasze krzaczki rosnace na outdorze ? , ostatnio dodalem do kazdej roslinki wlasnej konstrukcji odblysnik ustawiony od strony polnocnej tak by dodawal kopa swietlnego , i zeczywiscie jak z za chmur wyjdzie slonce roslinki wydaja sie byc o polowe bardziej skapana w swietle . Czy to dobry pomysl ? Robil juz ktos z was cos takiego czy moze lepiej to zdemontowac bo za duza ilosc swiatla moze je wypalic ? Czekam na odpowiedzi pozdro

Na pewno to świetny pomysł i się rośliny się odwdzięczą z nawiązką. Rośliny świetnie rosną mając za sobą białą ścianę. 

To jaką wysoką osiągnie zależy od tego jak bardzo się postarasz i jak wcześnie posadzisz. Szacuję że urosną od 1,5 do 2 m.

One maja tam okolo 6 godzin pelnego slonca dziennie , potem las zuca na nie cien , wiec nie sadze zeby extra mi wyrosly . Tez musze sie ukrywac bo w Niemczech choc posiadanie do 15 gram zielska jest nie karalne to plantatorow udupiaja gozej jak w Polsce . Czy jak posype roztluczone szklo do okola roslinek to uchroni to przed slimakami czy to tylko mit ? No i co skutecznie odstraszy zwierzeta , chodzi mi glownie o sarny . Jak bede raz w tygodniu przychodzil i rozlewal mocz dookola i wieszal co tydzien znoszone skarpetki to je zniecheci by zzeraly mi zielsko ? To moja pierwsza uprawa wiec sie pytam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+