Skocz do zawartości
thc-thc

grower

problem z dwoma roslinami


ZAM

Recommended Posts

hejka mam 2 rosliny o roznych objawach, mniejsza wyglada jakby miala jakas depresje i odechcialo jej sie zyc. zastanawiam sie czy nie przedobrzylem z woda lalem az sie nie zaczelo przelewac i przestalem a stojaca w podstawce wode oczywiscie wylalem (do innego krzaka)

 

DSCF7034

 

 

z nastepna jest inaczej. Nowe rozwijajace liscie sa na maxa dziwne (myslalem ze to minie ale cos za dlugo to trwa) wykrecaja sie we wszystkie kierunki a sama roslina jakby wolniej rosla i nie mam pojecia jak temu zaradzic ani co jej dolega. moze doswiadczeni sie wypowiedzą i cos doradzą.

 

DSCF7036

DSCF7035

 

 

 

tu obie panny obok siebie 

 

DSCF7033

 

 

 

 

 

na ten termometr nie patrzcie bo postawilem go na odblysniku jak grzebalem w krzakach i spadł mi przed strzeleniem foty btw :>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

widzę ładnie rozwinięte krzaki z którymi zaczął się problem

 

kiedy podlewasz krzaka część nawozów i pozostałych po nich soli mineralnych spływa do podstawki

 

przy uprawie w kokosie za każdym podlewaniem około 20% z tego co się wlało ląduje w podstawce i wylewa się jako odpad. Już wyjaśniłem dlaczego się tak robi.

 

One opadają tak po podlaniu bo mają troszkę zbyt gęstą glebę i je poddusza ale to nie jest związane ze skręcaniem tylko opadaniem i wiotkościa

 

Reasumując nie jestem pewien ale może być przepompowana EC

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+