Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Indoor dla nowicjusza jak ja.


Kamileusz

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich botaników i zielarzy .

W planach mam zakup nasion " ROYAL HIGHNESS " 

1 miałem zamiar zostawić w domu żeby rosło , a drugie poza domem , wiem że to nie gatunek outdoor ,ale czy jest szansa że przetrwa nasze polskie lato poza szklarnią ? A to pierwsze po prostu stało na parapecie i było na noc przez pare dodatkowych godzin pod lampą .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ajajaj , widzę że znowu nie opisałem wszystkiego co chciałem :

Roślina będzie rosła przez okres wakacyjny na zewnątrz ( można tak ? zadziała ? ) 

Gdy tylko zacznie się nieco chłodniej na dworze szybko ucieka do domu pod lampy i ciepło .

 

Czy nasze polskie lato pozwoli jej przeżyć i działać jak trzeba  ? 

<przeznaczona niby indoor, tak pisało na opakowaniu > 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to rewelacja, bo pod słońcem wychodzą i najlepsze rośliny i najlepsze palenie
 

 

przeznaczona niby indoor, tak pisało na opakowaniu

 

Oznacza to że być może będziesz musiał schować ją wcześniej np. we wrześniu. Odmiany indoor mają zwartą budowę co naraża je na pleśń.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to rewelacja, bo pod słońcem wychodzą i najlepsze rośliny i najlepsze palenie

 

Oznacza to że być może będziesz musiał schować ją wcześniej np. we wrześniu. Odmiany indoor mają zwartą budowę co naraża je na pleśń.

Dziękuję za odpowiedz , było to dla mnie naprawdę ważne , a czy mogę się dopytać o pare spraw ? 

1. Jakiej lampy najlepiej użyć ? żeby nie była znowu droga bardzo ale najważniejsze jak działa .

2. Czy będzie produkowało kwiaty przez cały czas cyklicznie czy tylko raz do roku ? 

 

3. nieco z innej beczki ale dla mnie bardzo ważne , jest to odmiana feminizowana , ile jej nasiona ( bez kiełkowania itp ) mogą przetrwać czy np. będę mógł je zasadzić za rok / 2 ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. HPS , wielkość dobierzesz do rozmiaru rośliny. Rynek jest już nasycony to da się coś znaleźć w rozsądnej cenie.

2. Generalnie konopie to roślina jednoroczna jak np zboża. Jednak Cannabis Sativa oraz Indica posiadają tę cechę iż mogą być rozmnażane przez ukorzenianie szczepek. Jest to prosty zabieg wymagający jednak odrobinę staranności. Jest możliwe zebranie drugi raz plonu jednak zręczniej i bardziej praktycznie jest właśnie klonować.

3. Nasiona normalnie przetrzymywane utrzymują się w dobrym stanie przez 2 lata, w lodówce do 5-ciu. Te młodsze są bardziej witalne i mają większą szansę na kiełkowanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra , już wiem wszystko co chciałem wiedzieć oprócz tego jakiej ziemi użyć aby małe zaraz po "wykluciu " włożyć .

Jak ją przygotować, jakieś odżywki tańsze jak dla kwiatów z ogrodniczek można używać  ? A z góry za odpowiedz na te i poprzednie pytania :

Dziękuję Panu/Pani , wspaniałe że są jeszcze miejsca gdzie ludzie są życzliwi i pomocni .

Zdrowia i owocnych zbiorów :) 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+