Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

SM - jaki gatunek wybrać ?


Kamileusz

Recommended Posts

Witam 

Mam ciężko chorego ojca, choroba to stwardnienie rozsiane, jaki gatunek wybrać żeby było bardzo mało , prawie w ogóle THC ale dużo CBD ? 

Dopowiem że myślałem nad la blanca i bubble kush , bo czytałem że mają wysokie stężenie CBD , ale :/ 15 - 20 % thc, nie wiem czy to nie za dużo , bowiem tata nie ma mieć odpałów i siedzieć z czerwonymi oczyma , tylko mają mu minąć skurcze i ciągłe bóle , dodatkowo coś co wspomoże apetyt bo z tego co widzę on je coraz mniej :< 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kolego thc musi wystepowac w leczeniu bo bez niego cbd nie spelnia wszystkich swoich wlasciwosci.Jest masa bardzo dobrych odmian o wysokiej zawartosci cbd ja obecnie mialem stycznosc z dwoma z Canatoniciem i RH z RQS obecnie susz tej rosliny daje ukojenie w bolach monstruacyjnych mojej kobiecie i raz wapowal go kolega ktorego meczyl zoladek od kilku dni i mowi ze pomaga  ,olejem z Canatonika widzialem juz leczone rany oparzeniowe ,rany po biopsiach i moja kolezanka w czechach na stwardnienie spozywa wraz z jogurtem olej roznych odmian glownie z materialu zebranego przez pewna grupke osob i pomaga jej i nie przechodzi takich mocnych skurczy zazywa takowy bo po prostu jej rodzicow nie stac na wydatek na legalne leki z konopi wiec pomaga jej grupa przyjaciol ze szkol i okolicy.Pozdrawiam i zycze sukcesow w walce z choroba coc bardzo rozwinieta choroba rzadko odpuszcza czy Hamuje ale zawsze warto jest walczyc gdy jest choc jedna mala iskra nadzieii i trzeba wierzyc i wierzyc w to musi osoba leczona nigdy nie wolno sie zalamywac :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

 

Z rozmów przeprowadzonych z twórcami Nasion CBD crew ich rośliny mają większą ilość CBD niż THC.

Dlatego na rynku posiadają oni nasionka roślin o największej ilości CBD niż THC.

 

Elisabeth poleciła mi ich odmiany ze względu na to że można je palić w ciągu dnia oraz spożywać bez stałego ciężkiego upalenia.

Tutaj jest przepis na tabletki Medyczna Marihuana - Lek w kapsułkach - przepis na lek z marihuany.

Dzięki nim można przyjmować je na noc, a stan odurzenia byłby podczas snu.

Kobieta która miałą guzy mózgu spożywała je 3x na dobę, w ciagu 3 tygodni była wyleczona!

 

Inhalacja(przez vaporizer) również jest jedną z zaraz po spożywaniu metod medycznego zastosowania marihuany.

 

Tutaj masz ich odmianki http://cbdcrew.org/our-seeds/

 

Sama posiadam nasiona od nich, i zamierzam skorzystać.

 

życzę dużo zdrowia :indiana:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Normalnie kocham was ludzie ,nie wiem czy będę miał w ogóle jak ściągnąć od CBD CREW nasiona , powiedzcie czy te co ja podałem nadają się ?

PRZEPRAPRASZAM że robię reklamę tej stronie ale nie robię tego celowo 

Tu ustawiłem wartości wyszukiwania 

/admin - cenzura, link wygasł/

żeby roślina była mała i co najważniejsza medyczna !  Czy możecie mi doradzić która z nich jest najlepsza? <względy czysto medyczne , haj nie brany pod uwagę ) 

I co myśleć o " LA BLANCA  / BUBBLE KUSH " ? tylko takie mogę zorganizować 😕

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

CBD Crew odmiana Cbd nordle  dostepna na greenhay.pl rowniez znajdziesz tam Canatonica i inne medyczne odmiany od Resin Seeds.Pozdr.

 

Obecnie najlepszą medyczną odmianą jest K-train.Ma prawie 23% THC i 0,3 CBD. To najlepszy stosunek ze wszystkich odmian!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+