Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Zbigniew Ziobro: rozumny człowiek jest za medyczną marihuaną


weeed

Recommended Posts

Myli się Ryszard Kalisz twierdząc, że Zbigniew Ziobro jest przewidywalny. Nie znające granic szaleństwo posła zero wczoraj doprowadziło go bowiem do stwierdzenia, że posłanka Kempa jest idiotką.
 

 

Zbigniew Ziobro o medycznej marihuanie: "Jak najbardziej jest to uzasadnione, aby tego rodzaju leków używać (...), natura to jest matka i nauczycielka, z której nasi przodkowie się regularnie leczyli. Uważam, że do leczenia, jeśli są oczywiście ku temu wskazania medyczne, można wykorzystywać każdy środek, w tym narkotyki (...) Na receptę jak najbardziej, pod kontrolą lekarza jak najbardziej, do leczenia tak, do terapii oczywiście, jak najbardziej, po to jesteśmy ludźmi rozumnymi że powinniśmy takie leczenie nawet zalecać, jeśli przynosi rezultaty. (...) Żaden roztropny człowiek nie może się temu sprzeciwić."

 

Nie sposób się nie zgodzić. Rzecz w tym, że to m.in. dzięki koleżankom i kolegom z partii Zbigniewa Z. dziś pacjenci i ich opiekunowie skazani są na poszukiwanie leku na czarnym rynku. To przez Beatę Kempę i jej płomienne przemówienia z dn. 1 kwietnia 2011 roku odrzucona została poprawka autorstwa Marka Balickiego, która - choć w niewielkim stopniu - miała umożliwić stosowanie marihuany do celów medycznych.

Wczoraj Janusz Palikot zaproponował powrót do tej dyskusji. Treść projektu ustawy, złożony na ręce Ministra Zdrowia, jest tym samym, co rzeczona poprawka Balickiego z 2011r., pozytywnie zaopiniowana przez przedmiotowe komisje sejmowe i odrzucona wyłącznie w wyniku działania osób, które Zbigniew Ziobro nazywa dziś "bezrozumnymi". Zbychu - skoro nie ma wątpliwości co do konieczności uregulowania medycznego stosowania marihuany, liczę na to, że posłanka Kempa pierwsza podniesie rękę i naciśnie zielony przycisk gdy przyjdzie do głosowania nad projektem nowelizacji.

(Jednocześnie Pan Zbigniew nie pozostawił wątpliwości co do stanu własnego umysłu, twierdząc, że to Janusz Palikot jest odpowiedzialny za bestialskie zabójstwo dziecka w Gdańsku. Bez komentarza...)

 

Źródło: wolnekonopie

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie, dopiero co Ziobro chcial zwiekszac kary. Jako minister sprawiedliwosci tez zawsze byl strasznie anty, az tu nagle gdy zblizaja sie wybory, to jest za medyczna marihuana? Mnie nie przekonuje, w jego ustach brzmi to jak puste slowa pod publike.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+