Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

|sprzedam| THC - The Hemp Calendar / biodynamiczny kalendarz konopnego ogrodnika


Indoor

Recommended Posts

Sezon na uprawy pod słońcem zbliża się wielkimi krokami!
Planujesz już swój out2015? Nie zapomnij o naszej publikacji dla każdego konopnego ogrodnika i fana tematu - The Hemp Calendar 2015!
Popraw dzięki niej swoje wyniki w ogrodzie. Odpowiednio dobrane podłoże, odżywki, trenowanie roślin - wszystko to decyduje o efekcie końcowym. Jednak są dni kiedy roślina lepiej zniesie stres związany z trenowaniem, są dni kiedy nasze pociechy lepiej przyjmują składniki odżywcze czy też takie podczas których zebrane plony będą np. bardziej aromatyczne. W drugą stronę to samo, są dni kiedy odradza się pracę przy roślinach gdyż znoszą to najgorzej jak mogą. Wszystko to zależy od położenia księżyca względem ziemi,  wiedza to ci, którzy mają np. działki czyli przeważnie nasi dziadkowie i babcie. Mają oni swoje kalendarze ogrodnika, których się trzymają aby uzyskać jak najlepsze wyniki. My dla Was stworzyliśmy biodynamiczny kalendarz konopnego ogrodnika przygotowany specjalnie pod konopie. I nie ma znaczenia czy uprawiasz in czy out! THC - The Hemp Calendar2015 z pewnością Ci się przyda i będzie jedną z lepszych inwestycji poprawiając ilość i jakość zbiorów. A wszystko to przyozdobione zdjęciami naszych ulubionych roslin w różnym stadium rozwoju.
Zapraszamy na naszą stronę -www.thehempcalendar.com gdzie też znajdziecie opis naszego biodynamicznego kalendarza. Jeżeli ktoś ma pytania dot. naszej publikacji to z chęcią na nie odpowiem.

 

U W A G A 

 

Rozdajemy pestki! Teraz każdy kto zamówi 2 lub 3 egzemplarze kalendarza, otrzyma odpowiednio 2 lub 3 pestki Sugar Mango Ryder z World of Seeds! Tak tak, zamawiacie kalendarze za 50 lub 75 zeta i geny o wartości 60 lub 90 złociszy trafiają do przesyłki gratis! Co by dobrze się zaczął nadchodzący sezon out :)

 

 

 

post-25815-0-32272200-1427464605_thumb.j

post-25815-0-15948800-1427464762_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+