Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

BioBizz 100% Bio uprawa.

NemixQ

Recommended Posts

Ja używam BioBizz TRYPACK + ziemia Canna Professional PLUS.

Podlewalem 4 tygodnie odstana minimum 24h woda o pH 7.0 i ziemia miala pH 6.5.

Teraz podlewam: raz woda, raz woda zmieszana z nawozami.

W obu przypadkach obnizam pH wody do pH 6 - 6.2.

Tyle to wiem, ale przy BioTabs na 7 af w 7l donicy outdoor wychodzi drogo w ch*j, a nie mam możliwości regulacji ph, chociaż to nie problem bo dolomit, ciekawe co z ec. Musi być organika bo te afy dla mnie więc truc się nie chce.

• 1 month later...

BIOTABS GUERRILLA BOX zestaw na outdoor, razy 2 to 220zł, nie musisz nic więcej prócz dobrego podłoża i odstraszaczy zwierzyny. 

Szczerze mówiąc, to ja bym tabsów na outdorze nie użył, może to i wygoda, ale jeżeli już dojdzie do straty (z powodów przeróżnych typu ludź, zwierz, pogoda) to nie dość, że opłakujesz efekty swojej pracy to i całkowitą inwestycje. Nawozy płynne stosowane na bieżąco zostałyby stracone tylko w stopniu w jakim zostały zużyte, zawsze coś zostanie do ponownego użytku.

Ale to kwestia ekonomiczna, więc decyzja indywidualna (każdy wie na co sobie może pozwolić). Jednakże outdoor to outdoor, ryzyko straty będzie zawsze choćby nie wiem ile zainwestował w środki zapobiegawcze :)

Często nie patrzy się na to dopóki człowiek nie wtopi paru dobrych stówek.

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+