Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Budowa pierwszego growbox'u;>


PanikaGoryla

Recommended Posts

W dniu 6.01.2015 o 11:47, Vito napisał(a):

Wchodzisz na stronę growshopu i tam masz wentylatory kanałowe, wybierasz odpowiedni i potem filtr o takiej samej przepustowości.

Pisałem że na wlot nie stosuje się wentylatorów, sam otwór wystarczy. A komputerowe to do komputera a nie do growboxa.

 

a w takim growboxie mieszjacy moze byc komputerowy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 6.01.2015 o 12:45, Ambasadorka napisał(a):

może być aczkolwiek w poważnej fazie kwitnienia może nie dawać rady 

 

Na 12V ładnie wieje od niego myślę ze da rade gdybym wyciągający dobry zmontował. Gdybym chciał wsadzić takie cudo https://akseeds.pl/nasiona-marihuany/big-white-widow/ to o ile poprzez odpowiedni trening udało by i się zmniejszyć wysokość? box o wysokości 91cm a ma wejść lampa i filtr+wentylator

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem ci ze to chwilowe problemy bo po 1 ograniczone fundusze po 2 nie mam 18lat i wiesz jak to jest w pokoju troszke kontrola xd ale za 3 miesiace jestem pelnoletni i juz nie bedzie problemow xd wielkie dzieki za rady szczególnie Vito i biore sie za to aby do feri juz ogarnac caly sprzet;D

Vito jeszcze jedno pytanie czy oklejenie wnętrza zwykłą folią aluminiową spożywczą sprawdzi sie w takim boxie?>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 6.01.2015 o 21:30, Vito napisał(a):

Słabo, lepiej już pomalować na biało. Folia biało czarna nie jest droga FOLIA REFLEKSYJNA CZARNO-BIAŁA 85MU 1x2M.

z tym że nie chce się pakować w wydatki i tak ten grow będzie na 2 [ja z ziomkiem] nasz budżet jest bardzo ograniczony kieszeń uczniowska wyplata praktykanta;D]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+