Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Budowa pierwszego growbox'u;>

Recommended Posts

Witam serdecznie otóż pisze na tym forum ponieważ jestem fanatykiem zielonej pani;D

i moje pytania:

1.czy do grow box'a o wymiarach[91cm x40x 40] wystarczy taka lampa:http://olx.pl/oferta/lampa-sodowa-hps-250w-osram-33000lm-CID628-ID8nd6W.html#4058940b9e;promoted

2.dostałem rade aby wentylowac na zasadzie wlot wylot a wiec czy wiatraczki komputerowe  D.C 12V 0.30A wystarczą aby zapewnic odpowiednia wentylacje?

3.czy zwykłym filtrem węglowym okapowym dam rade wykluczyc woń roślinki? Filtr:http://allegro.pl/filtr-weglowy-do-okapow-i4888979506.html

4, Czy roślina z nasiona:http://www.thc-thc.com/?526,snow-russian-automatic-feminizowane da rade sie dobrze uchowac w takim boxie? Dodam również że moj wkład finansowy jest znacznie ograniczony;x

Przepraszam za amatorskie pytania dopiero zaczynam swoją przygodę z grower'owaniem;D z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi;> Pozdrawiam

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Witaj

1. wystarczy
2. nie, ten wentyl jest tani ale głośny: WENTYLATOR KANAŁOWY FI 150MM 280M3/H

Poza tym jakie wlot wylot ? Wlot robisz pasywny, czyli same otwory na dole boxa, na wyciąg dajesz wentylator u góry boxa.

3. Jak by dało radę to po co growerzy by wydawali kupę kasy na odpowiednie filtry ? :) FILTR WĘGLOWY ECONOMY FI 100MM H250MM 240-360M3/H

4. Nie kupuj rośliny automatycznej tylko normalną, bez auto a dużo lepiej wyjdziesz.

wysokosc to 90;>

Witaj
1. wystarczy

@ Testowałem ten wentyl i u nie dziala cichutko praktycznie jakby go wogóle nie bylo:)

4. Nie kupuj rośliny automatycznej tylko normalną, bez auto a dużo lepiej wyjdziesz.

@ a znajde cos do boxa o takich wymiarach? No i czas oczekiwania.

Jeśli pada pytanie jaka roślina w boxie musi paść pytanie jaki lot lubisz? Raczej co ci dolega ja uwielbiam cbd a inny nie dlatego u mnie tylko indica. Pozdrawiam

zdecydowanie Sativa

Proszę bardzo: Big Bud XXL

czy nie bedzie zbyt wysoka jak na ten box?

Witaj

1. wystarczy

@ zalezy mi na ciszy w pokoju bede spal;)

Odmiana którą Ci podałem to sativa i będzie dobra, stosujesz fotoperiod 12/1 i dwa tygodnie wega. 

Jeżeli w pokoju będziesz spał to wentylatory musisz wybrać dużo dużo droższy, ważne by miał moc około 200m3/h, pamiętaj że wentylator i filtr muszą mieć taką samą przepustowość czyli np. wentyl 250m3/h i filtr 250m3/h. 

Odmiana którą Ci podałem to sativa i będzie dobra, stosujesz fotoperiod 12/1 i dwa tygodnie wega. 

Jeżeli w pokoju będziesz spał to wentylatory musisz wybrać dużo dużo droższy, ważne by miał moc około 200m3/h, pamiętaj że wentylator i filtr muszą mieć taką samą przepustowość czyli np. wentyl 250m3/h i filtr 250m3/h. 

mógłbym cie prosic o dobranie do takiego growbox'u zestawu wentylacji z Filtrem? byłbym niezmiernie wdzieczny

czy takie cos jako wyciagajacy + 1 wciagajacy od dolu +dziury w w podlodze boxu by nie sprawdzilo sie jakos?  http://allegro.pl/wentylator-12v-dc-140x140x25mm-cichy-9-db-4686-i4888608140.html?source=mlti czy dobrał bym do tego cos aby zamontowa cfiltr?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+