Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 92W | Royal Bluematic, Blueberry AF


Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym podzielić się moim pierwszym grow'em oraz zapytać o ewentualne porady, co robie źle, co zmienić?

 

Nasiona zakupione w Holandii (Royal Queen Seeds - Auto Bluematic)

Box ma wymiary 50x52x85

Wszystko posadzone w misce 48x48x25

4x świetlówka osram 23 w (odbłyśnik z blaszki do pieczenia)

Podłoże ziemia uniwersalna pH 5,5-6,5, posypana kermazytem.

2x 8x8 - wiatraki wlotowe na spodzie, 1x 10x10 - wylotowy na górze - komputerowe

Pierwsze 3 tygodnie oświetlenie 20/4, potem przestawiłem na 24/0 (aby utrzymywać stałą temperaturę w boxie, ponieważ pomieszenie w którym się znajduje jest dość chłodne) temperatura stała ok. 23-24 stopnie. Wilgotność powietrza ok 60%.

 

Od około 3 tygodnia do dzisiaj lany był biohumus. Wczoraj zacząłem lać Planton K.

 

Zastosowałem mieszany trening, który sam można powiedzieć wymyslilem, takie mieszane scrogo-lst. Zrobiłem siatkę, dolne szczyty idą pod siatką, niektóre oraz te większe naginam do siatki "przyczepiając" je ściągaczami do kabli jak do komputera, widać wszystko na zdjęciu.

 

2 tygodnie temu usunąłem trochę liści wiatrakowych aby odsłonić dolne szczyty i dać im dostęp do światła.

 

Proszę o ewentualną pomoc, porady jako że jestem początkujący i to mój pierwszy grow,

 

Poniżej album z podpisanymi zdjęciami:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+