Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pomoc przy hydro ?


sandman118

Recommended Posts

Witajcie!

Jestem tu nowy i mam pare pytań.

Mam koncepcje taką http://trawka.org/gallery/image/23747-1234444/     ( mam nadzieje że odtwoży wam zdjęcie)

 

Typowe najprostsze hydro pasywne jak się domyślacie

 

Moje pytania

1) czy w po zastosowaniu tego, w doniczce może być Gleba czy potrzebne jest inne medium

2) Czy mogę to zastosować w okesie kwitnienia ( teraz dopiero o tym pomyslałem)

3) i najważniejsze CZY NIE ZGNIJĄ MI KORZENIE jeśi medium będzie wlasnie Gleba.

Ps jestem nowy proszę o wyrozumialość jesli link się nie otwiera dodałem zdj w załączniku :)

post-42017-0-42967400-1416092259_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cholera czyli odpada gleba, trudno a przezadzać ich podczas kwitnienia nie wypada. Muszę odpuścić ( na marginesie w pasywnych systemach nie trzeba pompy ).

Dzięki za szybką odpowiedz. 

Na forum haszysz . cośtam zlali mnie i jeszcze zostalem wyśmiany i wyzwany od idiotów - nie polecam.

Dzięki wielkie za odpowiedz !

Chciałbym jeszcze nie zakladając tematu (nowego) zadać pare pytań 

Po jakim czasie od przestawienia 12/12 mogę spodziewać się widocznych oznak ( topy) na mojej roślinie - moja odmiana to Super Bud - medyczna 2-3 tygodnie ? 

Oraz kiedy mam zacząć zmniejszać wilgoć? Już teraz kiedy mam 3 dzień kwitnienia czy jak pojawią się topy ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo: a nie myślałeś nad systemem autopot? 

 

 Zdecydowanie dużo łatwiej prościej, oszczędność swego czasu, a w kolejnych uprawach i pieniędzy.

 

tutaj masz growlogi na autopotach

 

Super Silver Haze

Lavender Haze, Domina

Critical Kush

 

W połączeniu z nawozami bio tabsami praktycznie upraszczają całą uprawę, nie martwi się człowiek o ec, ph o podlewanie (dzięki autopot) a następnie o rachunki., Dzięki tym nawozom możesz ziemię wykorzystać 3-5 krotonie a autopoty to system donic i zbiornik bez potrzeby podłączenia do prądu.

:indiana:

przy hydro uprawa jest znacznie cięższa, bardzo łatwo popełnić błąd.

W hydro musisz mieć, zbiornik,tace, pompę i nie używasz gleby tylko keramzyt. Nawozy mineralne oraz mierniki ph i ec obowiązkowo, zdecydowanie za dużo babrania :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@nihon co ty pieprzysz ze nawozy tylo z GHE jest pelno innych prawie kazda firma ma jakies Dutch Pro ,Hesi Hydro itd.. Moj kolega w Czechach robi hydro na nawozach Atami wraz z ich bosterami i ma niezle wyniki. Nie robilem jeszcze hydro ale mialem okazje nie jedno zobaczyc i wszyscy wiedza by korzenie nie gnily to woda w ktorej rosnie musi spelniac warunki temperaturowe by nie rozwijaly sie grzyby plus dobre dotlenienie korzeni.Ale bardziej sie dowiem jak zrobie sam bo jak sie uczyc to na wlasnych bledach a nie na innych a szykuje sie do DWC.Reszta to fakt nie gleba w tym systemie keramzyt lub coco moze byc.Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe  nihon 

 

co do grzybow to najwarzniejsza jest temperatura pozywki  utrzymuj od 18 do 20 stopni  i oczywiscie czystosc 

 

nie lejcie nigdy zadnych ukorzeniaczy  spierdoli korzenie  wiem z autopsji

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+