Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kanabidiol (CBD) w leczeniu schizofreni/psychozy


yahoo

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

Często góre bierze nieuczciwy marketing, a mówiąc wprost poprostu KŁAMSTWO. Widziałem w jakimś sklepie internetowym olej z nasion konopi (do smażenia czy sałatek itp) i napisane na stronie było że zawiera kanabinoidy w jakiśniedużych ilościach CBD czy chyba nawet THC, GDy napisałem maila napisali mi że oczywiście olej nie zawiera kanabinoidów ale opisu na stronie nie poprawili. OSzuści można powiedzieć a kto naiwny lub nie mający pojęcia to się nabierze.

 

http://www.magicznyogrod.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=211&option=com_virtuemart&Itemid=54 tu mają olejki CBD ale to strasznie drogie bo 150zł za malutką buteleczke która ma np łąćznie 400mg CBD. TO ja czytałem o leczeniu bodajrze raka czy czegoś tam (nawet dałem tu na forum przetłumaczony artykuł) żę dzienna dawka to ze 400mg czy nawet 600mg CBD. TO taka buteleczka na jedną aplikacje wystarczy. A biorąc to po kilka kropli dziennie da efekt placebo. Własnie to chyba ten sam produkt co na royalqeens. KOszt wyprodukowania tego to pewnie marne grosze ale ceny zasuwają kosmiczne. Można by dać ale 10zł za taka buteleczke a nie 150.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+