Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Lecznicze przepisy z marihuaną lub konopiami


 Share

Recommended Posts

Marihuana, olej lub cytryna to niektóre składniki potrzebne do przygotowania silnych leków domowej roboty. Ich stosowanie zaleca się w leczeniu objawowym jaskry, efektów chemioterapii, przewlekłego bólu, bezsenności, braku apetytu, stwardnienia rozsianego i innych chorób. Poniżej przedstawiamy niektóre bardzo łatwe do przygotowania receptury. 

 

foto_16_blog_full.jpg

 

Dawkowanie zależy od indywidualnego przypadku, a jako, że moc konopi  również jest bardzo zróżnicowana zalecamy na początek stosowanie małych ilości i stopniowe zwiększanie dawki, aż do osiągnięcia pożądanego efektu. Działanie, zwłaszcza gdy ma miejsce przez spożycie, jest odczuwalne dopiero po ponad godzinie, nie powinniśmy zatem popełnić nieostrożności i przyjmować zbyt dużej dawki myśląc, że lekarstwo nie przynosi żadnego efektu, który po 2 godzinach może okazać się zbyt silny.
 
W twoich okolicach z pewnością istnieją jakieś stowarzyszenie związane z uprawą konopi, możesz zwrócić się do niego z prośbą o dalsze informacje, porady oraz po kluczowy składnik wszystkich przepisów - konopie lub marihuanę. Obecnie trwa niespotykany nigdy wcześniej wzrost liczby stowarzyszeń dostarczających konopie, których celem jest umożliwienie dostępu do marihuany, bez konieczności poszukiwania jej na czarnym rynku. 
 
Bez zbędnych ceregieli, ruszamy do kuchni :-)
 
Oliwa z oliwek i konopie: do masażu lub doustnie (sałatki, tosty ...)
 
Przez około miesiąc należy macerować w ciemnym miejscu ok 20 gr. konopi w litrze oliwy z oliwek dobrej jakości. Po tym czasie przecedzić. Oliwa jest gotowa do spożycia. W celu szybszego przygotowania przepisu należy mieszaninę w takich samych proporcjach podgrzewać w naczyniu umieszczonym w garnku z wrzącą wodą przez około trzy godziny, pozostawić na noc do wystygnięcia i odcedzić.
 
Słodki olej migdałowy (tylko stosowanie miejscowe)
 
Przeprowadzić ten sam proces co w przypadku oliwy z oliwek, dodać olejek cytrynowy i esencję rozmarynu lub gałązki rozmarynu, w tym drugim przypadku rozmaryn należy umieścić w oleju w tym samym czasie co marihuanę.
 
Alkohol do nacierania z marihuaną, rozmarynem i cytryną
 
Macerować w zamkniętej, szklanej butelce litr alkoholu z rozmarynu, 20-30 gr liści marihuany przez około 3 - 4 tygodnie w chłodnym miejscu, z dala od światła. Efekt jest bardzo szybki, ale alkohol należy połączyć z oliwą z oliwek lub olejem z migdałów gdyż często stosowany bardzo wysusza skórę i koniecznie trzeba ją nawilżyć. 
 
Kremy z konopi lub marihuany
 
Kremy z konopi zrobić można z wosku pszczelego (w sklepach ze zdrową żywnością), oliwy z oliwek lub oleju z migdałów, aloesu, etc ... Proponowane proporcje są następujące:
 
150 ml oleju z konopi
 
10 gr naturalnego wosku pszczelego
 
35 krople esencji z rozmarynu
 
15 kropli esencji cytrynowej
 
Wosk roztopić wraz z olejem z konopi, zanurzając naczynie w garnku z wrzącą wodą; po stopieniu zdjąć z ognia i dodać esencje, dobrze wymieszać i szybko rozprowadzić do słoików. Pozostawić do wychłodzenia, umieścić w lodówce i już są gotowe do użycia.
 
"Wszystkie te produkty mogą być wykonane przy użyciu LISCI marihuany, choć do przygotowania oliwy do celów spożywczych możesz użyć również topów, w ten sposób oprócz wielu efektów przypisywanych marihuanie, po spożyciu skorzystasz z efektów działania konopi: relaksujących, przeciwzapalnych, uspokajających, zwiększających apetyt... "
 
Uwaga: należy pamiętać, że istnieją różne odmiany marihuany, a ich moc oddziaływania może znacznie się różnić. Dowiedz się, jakie właściwości posiada odmiana, której masz zamiar używać.
 
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+