Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Wezwał policję, bo narzeczona niszczyła jego rzeczy. Ona pokazała marihuanę...


HolenderskiSkun.pl

Recommended Posts

Kłótnia pary młodych ludzi zakończyła się na komisariacie.
Chłopak zadzwonił po policje, bo jego dziewczyna demolowała wspólne mieszkanie. Ona w odwecie dała policjantom krzak marihuany należący do ukochanego.
 

Do zdarzenia doszło 1 listopada ok. godz. 20.30 w jednym z mieszkań w Lidzbarku. — Do miejscowych policjantów zadzwonił mężczyzna informując, że jego dziewczyna zniszczyła mu przewód od anteny satelitarnej i awanturuje się — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. — Na miejsce pojechał patrol. Policjanci ustalili, że między młodymi doszło wcześniej do kłótni, w wyniku której 18-letnia mieszkanka Lidzbarka zaczęła przewracać i niszczyć rzeczy we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu.

23-latek w obawie przed wyrządzeniem jeszcze większych szkód przez swoją ukochaną poprosił o pomoc policję. Dziewczyna w odwecie pokazała policjantom lekko zasuszoną zieloną roślinę. Powiedziała, że roślinka należy do jej chłopaka i że trzymał ją w piwnicy do zasuszenia. — Mężczyzna potwierdził słowa 18-latki. Przyznał, że roślinę zerwał ok. 3 tygodni temu z pola przy drodze, gdy wracał samochodem z Warszawy — dodaje oficer prasowy. — Okazało się, że to krzak konopi indyjskiej o wadze 45 gramów. Obie osoby zostały zatrzymane i przewiezione do Komisariatu w Lidzbarku. Mężczyznę z uwagi na stan upojenia alkoholowego przewieziono i osadzono w pomieszczeniach działdowskiej komendy.

2 listopada policjanci postawili mężczyźnie zarzut nielegalnego posiadania substancji odurzającej. Za to zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii sprawcy grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Przeczytaj cały tekst: Wezwał policję, bo narzeczona niszczyła jego rzeczy. Ona pokazała marihuanę... - Lidzbark http://lidzbark.wm.pl/228036,Wezwal-policje-bo-narzeczona-niszczyla-jego-rzeczy-Ona-pokazala-marihuane.html#ixzz3I0tjbLDF

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+