Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Polska Polityka Narkotykowa - Łamanie praw człowieka przez władzę podczas łapanek, przesłuchiwań i przeszukiwań. Kilka słów z realności


MeryZpolsky

Recommended Posts

Tutaj nie przejmujesz się policją a innymi polakami, są dzielnice w których tylko polski język słyszysz przechodząc. Niestety polak polakowi wilkiem za granicą, więc także spokojnie nie pogadasz o uprawie, zaraz podpierdolą gangsterom za parę funtów :/ Słyszałem przeróżne historie :/ Nawet o zmuszaniu zwykłych palaczy do kupowania od nich towaru. Chory kraj przesiąknięty ciapatymi... Pół roku i zmieniamy wyspy na słoneczną Hiszpanię :)

 

No na Greenfordzie na ktorym mialem okazje mieszkac ladnych pare lat temu juz wtedy wiekszosc byla polakow, a teraz to pewnie mała polska się tam zrobiła :) 

Co do hasla polak polakowi wilkiem za granicą to zgadzam się w 100%...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Ambasadorka, ależ mi tym artykułem pamięć przywróciłaś :) Kilka poruszonych przez Ciebie kwestii w jednej łapance.

 

Opowiem w skrócie jak to było.

 

Lolek z kumplami w parku. Pamietam jeszcze, że się zastanawialiśmy czy spalić odrazu wszystko czy zostawić dla kumpli, bo byliśmy ustawieni z ziomkami na basket. Pojeliśmy decyzję, że wypada się podzielić i polowę zostawilismy. Nagle za krzakami dostrzegliśmy lodówę, pakiet poszybował kilka metrów od nas (co uratowało nas przed sądem). Podjechali, wszystko z kieszonek i sprawdzają, a sprzedały nas bletki i papieros z którego urwaliśmy kawałek do lolka(po tej przygodzie jest palony odrazu po kręceniu). Jeden zaczął krążyć wokół i znalazł. Aż podskoczył z radości jak to znalazł, wział długopis i usmiechem, że ściagną odciski(CSI:Polish Edition).

Popatrzyliśmy po sobie z ziomkiem próbując powstrzymać się od śmiechu. Potem po kolei do lodówy i delikatny masaż(kilka płaskich), żeby się przyznać. My w zaparte, że nie. Bransolety od tyłu jak bandytów i jazda na komende. Tam przysiady i straszenie, ale widząc nasze ciągłe nie wyciągają nas po kolei i prowadzą na inne pietro do kryminalnych. Ja poszedłem jako drugi. Wchodzę i widzę 3 gości a'la mini pudzian i słyszę, że kolega mnie już sprzedał itp. i że już mam prz***ane. Odpowiedziałem tylko, że to nie nasze wiec nie mogł mnie sprzedać. Pamiętam jak poczerwienieli i kazali wypierdalać. Czekając na oficjalne ważenie. Okazało się, że ów woreczek strunowy zawierał 4 porcje tj. 0.4g suszu. Wydawało się, że nikt tam nie traktował tej sprawy poważnie, oprócz tych co nas złapali (młodziki, podejrzewam, że ledwo co po akademii). Później na dołek na noc, jak później się dowiedziałem poczas spisywania zeznań od gościa z dochodzeniówki mysleli, że się złamiemy. Rano spowrotem na komende, zeznania i nas wypuscili z braku dowodów.

Na ochodne koleś który spisywał zeznania powiedział, że ładnie się z tego wywineliśmy.

 

Dlatego moich kilka rad dla innych :

1. Nie zostawiaj nigdy kawałka papierosa. Pal odrazu nawet jak Ci się nie chce.

2. Jak jesteś przez dłuższy czas w jednym miejscu połóż to pod kamień albo wciśnij w szparę w ścianę.

3. Jak idziesz nie dawaj na gacie tylko trzymaj w reku, żebyś mogł wyrzucic ICE

4. Co by nie mówili nigdy się nie przyznawaj. Idź w zaparte, że to nie twoje.

 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+