Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pomoc w ukończeniu namiotu


maciek90

Recommended Posts

Po nocce temperatura jak na zdjeciach, przy czym warto dodać, że jak wszedłem do boksa to pokazywał z 2 stopnie więcej. Czy da radę coś w tych warunkach wyhodować? Ogólnie całe pomieszczenie w którym jest namiot znacznie się ociepliło, gdy zszedłem do leczniczego bunkru ;)

 

20141023 075012

20141023 073924

20141023 073855

 

No i mam problem bo ziarenko nie chce wyjść :( 

 

Poproszę o sugestię odnośnie warunków, 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A czy nie może być tak, bo i tak i tak teraz mamy zimę, korzenie będę podgrzewał a temperatura po wyłączeniu słońca i wiatraka będzie spadać. Myślę, że w ziemi pomieszczenie i tak i tak nie powinno zejść poniżej 16 C, (przynajmniej tak myślę ).

 

A jeżeli by zastosować obniżenie temperatury to w jaki inny sposób? Może nawilżacz powietrza zastosować?

 

Czy jakąś inną masz propozycję? Powiem szczerze, że nie mam koncepcji jak go zamontować teraz :), trzeba by było coś zastosować aby z jednego filtra wyciągał na dwa wentylatory ale jak to zrobić? 

 

A ziarenko już wychodzi powolutku, ale ważne że wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

A jeżeli by zastosować obniżenie temperatury to w jaki inny sposób? Może nawilżacz powietrza zastosować?

Nawilżacz na start bardzo potrzebny, puki roślinki małe potrzebują dużą wilgotność, później same będą parować z liści.

 

 

Czy jakąś inną masz propozycję? Powiem szczerze, że nie mam koncepcji jak go zamontować teraz :), trzeba by było coś zastosować aby z jednego filtra wyciągał na dwa wentylatory ale jak to zrobić? 

Jeżeli miałeś max 34 stopnie to olać to, będzie żyć :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+