Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

MARIHUANA ZAPOBIEGA ROZWOJOWI ALZHEIMERA?!


HolenderskiSkun.pl

Recommended Posts

Ta roślina ma swoich zagorzałych przeciwników oraz zwolenników. Naukowcy dokładnie zgłębiają jej tajniki. Zobaczcie, nad czym teraz trwają badania.


 


Marihuana jest zabroniona w naszym kraju, lecz nie da się ukryć, że mimo wszystko ma swoich stałych konsumentów. Zdania na jej temat są podzielone. Ciągle trwają badania, które już potwierdziły, iż łagodzi ona m.in. zespół stresu pourazowego.


 

Jak podaje Huffington Post, naukowcy z University of South Florida przypuszczają, że marihuana może być najskuteczniejszym środkiem w leczeniu Alzheimera w historii. Okazuje się, że związek THC, który w niej znajdziemy, ma właściwości antyoksydacyjne i spowalnia produkcję białka, którego odkładanie w mózgu prowadzi do zachorowania na Alzheimera. 

 

Badania nad leczeniem m.in. THC trwają. Być może niedługo zostanie opracowany lek na coraz częstszą chorobę cywilizacji. 

 

Takie gwiazdy, jak Miley Cyrus, czy Maciej Rock oficjalnie przyznają się, że palą "trawkę". Wierzycie, że marihuana może prozdrowotnie wpływać na nasz organizm?

 


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+