Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Skunk 1 feminizowane Nasiona konopi


Recommended Posts

Wśród znanych odmian konopi stworzonych dla przyjemności palenia, jeden szczep deklasuje wszystkie pozostałe. Znany jest jako Skunk, a konkretnie Skunk #1. Uznawany powszechnie za klasyka wśród genetycznie stworzonych odmian marihuany, stanowi jeden z najlepszych materiałów do upalenia się. Skunk został rozmyślnie wyhodowany ze szczepów konopi kolumbijskich, meksykańskich i afgańskich, z połączenia których otrzymano roślinę składającą się z 85% Sativy i 25% indyjki. Szczep ten uważa się za pierwszą prawdziwą komercyjną odmianę konopi posiadającą odporność na choroby i szkodniki.
 
Idealny wybór dla tych, którzy wiedzą, jaki negatywny wpływ na zbiory mają różne szkodniki i choroby roślin. Skunk #1 jest znany z tego, że szybko kwitnie, przeciętnie po około 60 dniach, i szybko rośnie przy wykorzystaniu podłoża hydroponicznego lub organicznego, jednak większość koneserów konopi woli, żeby uprawa odbywała się w glebie organicznej, dzięki czemu zbiory zyskują lepszy smak. Osoby, które same lubią zajmować się subtelną sztuką uprawy konopi indyjskich, uważają odmianę Skunk #1 za pierwowzór dla setek współczesnych hybryd, jakie są dzisiaj wszędzie dostępne. Właściwie moc i jakość tego szczepu jest tak dobrze znana i ceniona, że już sam termin „skunk” lub pochodzący od niego „skun” stanowią ogólne określenie dla gandzi, czyli konopi indyjskich.
 
Skąd wzięła się nazwa Skunk?
 
Pierwotnie Skunk #1 miał zapach nieco bardziej podobny do zapachu wydzieliny skunksa. Jednak większość współcześnie stosowanych odmian ma bardzo silny, intensywny, słodkawy zapach charakterystyczny dla skuna z delikatną, cytrusową nutą. Nie jest to więc paskudny zapach skunksa, lecz jeden z tych aromatów, który zdecydowanie przyciąga, a nie odpycha. Przez plantatorów odmiana ta jest uważana bardzo łatwą w uprawie. Dzięki swojemu afgańskiemu przodkowi, Skunk #1 ma zwykle ciemnozielone liście, stosunkowo szybko zaczyna kwitnąć i charakteryzuje się solidną łodygą i mocnymi, rozłożystymi gałązkami, które są w stanie utrzymać ciężkie pąki. Uważa się również, że jest naturalnie odporny na pleśń, która czasem porasta rośliny, a to dzięki sporej proporcji kielichów kwiatów w stosunku do liści, ponieważ umożliwia to większy przepływ powietrza wokół rośliny. To z kolei mniejsze prawdopodobieństwo zbierania się wilgoci i powstawania pleśni. Niektórzy jednak twierdzą, że ponieważ przez ostatnich 6 tygodni kwitnienia roślina wytwarza więcej kwiatów w stosunku do liści, nie sprzyja to tak bardzo przepływowi powietrza, można jednak z łatwością skrócić lub obciąć nadmiar liści wokół pąków.
 
Plantatorzy często wybierają feminizowane nasiona Skunk #1. Jak sama nazwa wskazuje, z nasion feminizowanych wyrasta roślina żeńska. To właśnie roślina żeńska rodzi pąki, które następnie są wykorzystywane do palenia. W zależności od kraju, w którym mieszkasz, możesz zamówić feminizowane nasiona szczepu Skunk #1 w Royal Queen Seeds będącym znanym bankiem nasion specjalizującym się w wybranych odmianach konopi. Nie ma potrzeby tracić czas na uprawę rośliny, by w końcu w czasie kwitnienia stwierdzić, że jest to roślina męska. Już jedna roślina męska w pomieszczeniu może sprawić, że rośliny żeńskie zaczynają wytwarzać wiele nasion, zamiast skupić całą swą energię na kwitnieniu lub produkcji pąków. A osoby zajmujące się sprzedażą, wiedzą, że woreczek nasion nie jest tym, czego chcą klienci. Nasiona oznaczają większy ciężar, a na ciężar ten mają się składać topy, nie nasiona.
 
Z medycznego punktu widzenia w odniesieniu do marihuany, Skunk #1 jest uważany za odpowiednią odmianę, kiedy potrzebujesz długotrwałego, budującego haju, bez potrzeby położenia się na kanapie, w zamknięciu, doświadczając odczucia ciężkości. Tym jest właśnie Skunk #1 stworzony głównie na bazie Sativy. W porównaniu do stanu wywołanego po zażyciu odmian Indica, które powodują raczej senność, ten zapewnia więcej euforii i energetycznego kopa. Tak więc pacjenci, którzy często cierpią z powodu przewlekłego bólu, lęku, depresji, a nawet migreny czy też ogólnego stresu, sięgają po Skunk #1, aby zmieniać swój stan w bardziej przyjemny.
 
Skunk.jpg
 
Jeżeli chodzi o historię powstania Skunk #1, toczą się dyskusje na temat prawdziwego pochodzenia tego szczepu. Wydaje się to sprawą oczywistą ze względu na fakt, iż odmiana ta jest dostępna od dłuższego czasu, a ponieważ większość krajów uznaje konopie za nielegalne, przeprowadzono mnóstwo nalotów na uprawy, w wyniku czego wiele odmian konopi zostało całkowicie zniszczonych, a rośliny spalone. Tak więc z całą pewnością nie znajdziesz informacji na ten temat w lokalnej bibliotece publicznej i dlatego też o powstaniu tego szczepu krąży wiele opowieści. Ogólnie mówiąc, już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku w Kalifornii połączono szczepy Afghani, Columbian Gold oraz Acapulco Gold, aby stworzyć tę hybrydę konopi. Efektem końcowym jest roślina łatwa w uprawie, dająca obfite plony, a przy tym nieprzyciągająca szkodników i pleśni, zapewniająca przyjemny haj i dobry smak.
 
Wielu dobrze znanych rapperów również wybiera skunka, zwłaszcza jeśli chodzi o palenie. Słynny artysta, The Notorious B.I.G, nagrał popularny kawałek pt. „Juicy”. W jej tekście wyraźnie jest mowa o paleniu skunka: „I smoke skunk with my peeps all day” (Cały dzień bakam skuny z kolesiami). Snoop Dogg, znany obecnie jako Snoop Lion, również wspomniał o skunkach w swoim kawałku. W tekście kawałka „Who Got Some Gansta Shit” w pewnym momencie pojawiają się słowa: „I sees the indo with skunk” (widzę skręta ze skunkiem). Lista znanych rapperów, którzy darzą skunka szczególnymi względami, jest bardzo długa, ale wystarczy nadmienić, że rap jest twórczą formą sztuki, gdzie słowa muszą płynąć jak woda. A każdy artysta może potwierdzić, że palenie marihuany, a zwłaszcza odmiany Skunk #1, ma niesamowicie pozytywny wpływ na kreatywność.
 
Tak więc, jeśli chodzi o palenie lub uprawę konopi, wybór większości osób mających niejakie doświadczenie w tej kwestii, pada na Skunk #1.

 

http://www.royalqueenseeds.pl/blog-skunk-1-feminizowane-nasiona-konopi-n20

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+