Skocz do zawartości
thc-thc

grower

żółte i fioletowe liście ocb?


Diil

Recommended Posts

Witam.

Mam pytania i szukam porady.

1.Jedna z roślin zaczeła łapać na liściach dziwnego koloru,coś jakby purpurowy,a nie jest to odmiana Purple tylko Northern Light x Big Bud,czego to może być oznaka??

 

2 natomiast żółknie od dołu i liście są blade strasznie,dodam że późno zaczęto na niej stosować plantona,czy to moze byc objaw niedoboru NPK?

 

wklepjam zdjęcia obu roślin i czekam na pomoc.

 

post-28559-0-59133500-1408802568_thumb.j

post-28559-0-13640600-1408802635_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

a niestety na drogie nawozy innych marek mnie nie stać

 

Obalmy ten mit że nawozy są drogie.

 

nawozy bio to koszt 49zł za cały zestaw BIOBIZZ TRY-PACK OUTDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML

najtańszy nawóz mineralny 10zł ADVANCED NUTRIENTS BLOOM 100ML FORMUŁA pH PERFEKT

 

 

 

Przypuśćmy:

planton k - 200 g opakowanie - stosowanie: 1g na 1 litr wody - psuje smak, nie jest do konopi a do pelargonii, efekt mizerny, często blokuje roślinę i pojawią się niedobory 5,50zł

Advanced Nutrients Bloom - stosowanie 1ml na 1 litr wody - do konopi, efekt gwarantowany - 10zł x 2 opakowania

 

Różnica w cenie 15zł, czy naprawdę to taka duża kwota ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam troskę odmienne zdanie

 

jesli chodzi o out to dajemy sypkie

chemia jest ok - daje o wiele lepsze erfekty niż organika

 

outdorrowe są bardziej aromatyczne i smaczne niż indoroowe

dbamy o to żeby przy ścince woda kóra konopie pobierają nie zawierała nawozów chemicznych

 

plantonowi dziękujemy bo skłąd się nie nadaje

nie chodzi o przeznaczenie które jest napisane na opakowaniu bo to jedynie marketing - jedynie o skład

może być z ogrodniczego a może być dedykowany

 

przecięż to tyko parę złotych a ile uciechy i satysfakcji z efektów będzie - wszystko się zwróci krotnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o tym zestawie biobizza to nawet nie wiedziałem,na drugi rok może z nim więc popracuje,dzięki za linki,bo faktycznie cena warta uwagi i napewno lepszy to towar;-)

główne moje doświadczenia to były związane właśnie z plantonem tylko+ pk 13/14+ ripen,miałem DR parę lat temu IN no i Ci co go palili no i ja sam byliśmy zadowoleni,dużo lepszy był napewno smak jak to co było i jest na rynku:-P

Dlatego i teraz na to postawiłem ale już bez Pk,bo chciałem jeszcze mniej nawozów użyć na nie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+