Skocz do zawartości
thc-thc

grower

kwitnienie pelnosezonowek pod pl niebem 2014


rosa118

Recommended Posts

rosa118

 

Może to zabrzmi lekkodusznie ale to tylko krzak ganji , w przyszłym roku jak ten nie dojdzie do końca ( co nie oznacza braku palenia ) , posadzisz znów , podlejesz stymulatorem kwitnienia i będzie git malina ;) 

Nietrwałośc - nauczyłem się tego w buddyzmie , wszystko przemija ;) 

 

 

Toksyna - obserwowałeś może po jakim czasie po podlaniu TOP MAX , zaczeły ci kwitnąc krzuny ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pewnie ze tak:)jestem i tak dobrej mysli  a takich sezonow moze byc jeszcze wiele:)pare punktow doswiadczenia bedzie na kacie:) mam jeszcze pytanko czy mozna np stosowac nawoz dolistnie lecz nie tak jak producent podaje ze 2 razy w tyg ale dopiero w pozniejszej fazie kwitnienia a zaczac odrazu dawac 2 razy w tyg ale po 3\4 dawki lub chociaz 1\2 ???moze bym je trosze przyspieszyl:)narazie dalem wczoraj 1 raz pol dawki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam:) po zapodaniu nawozu dolistnie hesi bloom po 3 dniach zauwazylem oznaki kwitnienia,ciekawe czy przez nawoz czy poprostu nadszedl czas:)?.jutro dostana kolejna dawke tym razem 100%. wreszcie ruszyly z poczatkiem wrzesnia hehe:) jednak pogoda jest nieciekawa bo pada i teraz mam pytanko,jak dlugo musi nie padac zeby roslinka zdazyla wchlonac wszystki witaminy,zanim znow zacznie padac:)?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+