Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

kwitnienie pelnosezonowek pod pl niebem 2014

rosa118

Recommended Posts

• Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Przejrzyj growlogi outdoor, niektórym kwitną innym jeszcze nie :) Zależy od odmiany, położenia geograficznego i ile już mają :) 

Temat fajny, niestety jeszcze nie mam czym się pochwalić z outdoora ale już wkrótce  B)

Wypisujcie growerzy  :trawka:

przegladam na bierzaco :) u mnie northern light blue i holands hope sa w tym samym stadium okreslily sie w polowie lipca jakos i do teraz niezmienilo sie zawiele jedynie szczyty sie troszke skrecaja jakby do kwitnienia:)wysadzane poczatek maja,maja po ok 1.4m wysokosci.niech sie spiesza zeby doszly bo nie idzie sie doczekac;0

Mi nie kwitną tylko Marocki i inne indyjki, ale to kwestia do 2 tyg. jak zaczną , są za mało rozkrzaczone.

Reszta mix - hh , virus out itd. Kwitnie , najwcześniej sativy zakwitły , zbudowały już porządną bazę do dobrych budsów.

Ruszyły do fazy kwitnienia po stymulatorze kwitnienia TOP MAX od BioBizz'a.

Nawet Finola zaczeła dosyć późno kwitnąć , a niby auto.

siemanko :)wlasnie wrocilem ze spota po 8 dniach nieeobecnosci na nim ,nie zawiele sie zmienilo:\ rosliny od 7 maja na dworze ,mamy 18 sierpien i nic:\ pare wloskow ktore bylo to zbrazowialy kilka nowych a tak ogolnie nic pozatym troszke jakby sie rozkrzaczyly,zgestnialy a zarazem wyciagnely szczyciki sa takie powyginane ladnie ale wloskow nic:(pare sztuk|)na glownych szczytach. dziwne bo to 2 rozne odmiany i obydwie zachowuja sie bardzo podobnie i dodam pokazaly plec juz dawno temu mozliwe ze tak powoli sie zbieraja???juz mnie to denerwuje wrecz:)jak tak dalej pojdzie to nie zdaza dojsc:\mozna cos zastosowac zeby im pomoc?jakis przyspieszacz?dostaja tylko super vita.a jak tam u innych,pelnosezonowek kwitna wam???prosze piszcie jak u was

uszczelka mowisz ze tobie indyjki tez nie kwitna.w sumie moje to tez 100 % indyjki i tak samo stoja

uszczelka mowisz ze tobie indyjki tez nie kwitna.w sumie moje to tez 100 % indyjki i tak samo stoja

Czym nawozisz  >?

Super Vit to dobry stymulator ale jeśli masz mało potasu czy fosforu to roślina nie wie że dostaje papu na kwitnienie , kwestia też tego że twoje planty i moje planty muszę osiągnąc gotowośc hormonalną ;) Mi po podlaniu TOP MAX od BioBizz'a zaczeły rośliny wiazac kwiaty ale to są planty , które były najbardziej rozkrzaczone.

Nie panikuj jeszcze ze dwa tygodnie i już będą kwitnąc , skoro to indyjki to szybko dojdą ;) 

Moje sativy zaczeły jako pierwsze , a mogą skończyc jako ostatnie ....

I jak ma ci plant kwitnąc jak ledwo co ma rozwinięte między węźla po całej roślinie.

Peace

ja dawalem w glebe tylko dolomit i burze kwiatow od substrala i potem zaczalem super vitem podlewac do tej pory niczym innym nie karmie ich i nie widze niedoborow stare wiatraki schna tylko. u mnie zauwazylem wlasnie ze zaczely sie jakby zageszczac mniejszych listkow poroslo troszke i szczyty sa troszke wyciagniete i powyginane :)ogolnie moje sa dosc mocno rozkrzaczone i maja po 1.6 do 1,7 m .mialem dzis dac foto lecz warunki mi nie pozwolily rolnicy sie krecili wiec odpuscilem.mam nadz ze zaczna jak najszybciej bo niewiadomo jaka jesien bedzie a nie chcialbym stracic takich smakolykow hehe

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+