Skocz do zawartości
thc-thc

grower

POMOCY ! - Cannabis oil


MR_GREEN

Recommended Posts

Mam taki sam problem jaki i tysiace a nawet miliony ludzi na tym swiecie wiec zeby nie zanudzac napisze tylko tyle ktos kogo kohcam niedawno dowiedzial sie ze ma guza Glejaka wielopostaciowego i nie jest w zbyt dobrym stanie lekarze dawaja jej malo czasu.. dlatego chce zaczac leczenie olejkiem wiec kazda najmniejsza pomoc dla mnie jest wazna najmniejsza rada jest cenna z gory dzieki Patryk.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Historia Ricka Simpsona i odkrycia leczniczego oleju z konopi. Niestety by wykonać sporą ilość oleju potrzebna jest duża ilość materiału, parę gram nic nie da. 

Przykra sprawa więc jak masz możliwość to rób growboxa, wrzucaj normalne (nie auto) rośliny, 4 miesiące i masz olej. Medyczne odmiany: https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/medyczne-odmiany/

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odezwaliśmy się do Royalqueenseeds w sprawie tego olejku, niestety nie leczy on nowotworów, jego stężenie CBD to 4% reszta to oliwa z oliwek.

 

Jedzenie konopi, inhalacja oraz olej ratuje życie, a także kosmetyki z konopi, ale nie te które można kupić w sklepach tylko własnoręcznie zrobione, jest kilka moich przepisów na forum.

 

Jeść, pić, smarować, inhalować - Pani Hani z Australii udalo się wyleczyć olejem raka w miesiąc

 

Także nie zastanawiaj sie nad kupnem bodajże w Polsce, tylko sprzedawajcie wszystko co macie i wyjedźcie do Holandii.

Tam będziecie mogli kupic olej i rozpocząć kurację.

 

Wszystkie materialne teraz rzeczy nie maja znaczenia, więc działaj.

 

Życzę powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na prawde przykra sprawa

lecz jak tu pomoc AZ tak nie ufam by dac tobie kolego a raczej twojej ukochanej 100 g ziolka

pewnie rozumiesz dlaczego

jedz do Czech I przemyc co nieco I korzystaj z porad wyzej

pozdrawiam ciebie jak I twoja ukochana

niech wraca do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na prawde przykra sprawa

lecz jak tu pomoc AZ tak nie ufam by dac tobie kolego a raczej twojej ukochanej 100 g ziolka

pewnie rozumiesz dlaczego

jedz do Czech I przemyc co nieco I korzystaj z porad wyzej

pozdrawiam ciebie jak I twoja ukochana

niech wraca do zdrowia

dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przykro strasznie :( w Polsce tak jest brak tego co potrzeba mieszkalem w czechach jakbys zdobyl recepte tam to moze Sativex by cos odmiemnil. Pamietaj nadzieja umiera ostatnia! Walcz!Pozdro!

Sativex to suplement  z tego co dobrze wiem jest tam odrobina tego czego mi trzeba czyli zwiasku kanabinoli  a ja potrzebuje zrobic olejek ktory w etapie koncowym ma do 98% thc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+