Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

POMOCY ! - Cannabis oil

MR_GREEN

Recommended Posts

Mam taki sam problem jaki i tysiace a nawet miliony ludzi na tym swiecie wiec zeby nie zanudzac napisze tylko tyle ktos kogo kohcam niedawno dowiedzial sie ze ma guza Glejaka wielopostaciowego i nie jest w zbyt dobrym stanie lekarze dawaja jej malo czasu.. dlatego chce zaczac leczenie olejkiem wiec kazda najmniejsza pomoc dla mnie jest wazna najmniejsza rada jest cenna z gory dzieki Patryk.

Historia Ricka Simpsona i odkrycia leczniczego oleju z konopi

Niestety by wykona膰 spor膮 ilo艣膰 oleju potrzebna jest du偶a ilo艣膰 materia艂u, par臋 gram nic nie da.聽

Przykra sprawa wi臋c jak masz mo偶liwo艣膰 to r贸b growboxa, wrzucaj normalne (nie auto) ro艣liny, 4 miesi膮ce i masz olej.

Medyczne odmiany:聽https://holenderskiskun.pl/Katalog-nasion,show,indoor?filter[v]=medical

Polecam odmiany z genami Kusha, np:聽Afghan Kush x Black Domina

Odezwali艣my si臋 do Royalqueenseeds w sprawie tego olejku, niestety nie leczy on nowotwor贸w, jego st臋偶enie CBD to 4% reszta to oliwa z oliwek.

Jedzenie konopi, inhalacja oraz olej ratuje 偶ycie, a tak偶e kosmetyki z konopi, ale nie te kt贸re mo偶na kupi膰 w sklepach tylko w艂asnor臋cznie zrobione, jest kilka moich przepis贸w na forum.

Je艣膰, pi膰, smarowa膰, inhalowa膰 - Pani Hani z Australii udalo si臋 wyleczy膰 olejem raka w miesi膮c

Tak偶e nie zastanawiaj sie nad kupnem bodaj偶e w Polsce, tylko sprzedawajcie wszystko co macie i wyjed藕cie do Holandii.

Tam b臋dziecie mogli kupic olej i rozpocz膮膰 kuracj臋.

Wszystkie materialne teraz rzeczy nie maja znaczenia, wi臋c dzia艂aj.

呕ycz臋 powrotu do zdrowia

Guest joker

Na prawde przykra sprawa

lecz jak tu pomoc AZ tak nie ufam by dac tobie kolego a raczej twojej ukochanej 100 g ziolka

pewnie rozumiesz dlaczego

jedz do Czech I przemyc co nieco I korzystaj z porad wyzej

pozdrawiam ciebie jak I twoja ukochana

niech wraca do zdrowia

Na prawde przykra sprawa

lecz jak tu pomoc AZ tak nie ufam by dac tobie kolego a raczej twojej ukochanej 100 g ziolka

pewnie rozumiesz dlaczego

jedz do Czech I przemyc co nieco I korzystaj z porad wyzej

pozdrawiam ciebie jak I twoja ukochana

niech wraca do zdrowia

dzieki

Przykro strasznie :( w Polsce tak jest brak tego co potrzeba mieszkalem w czechach jakbys zdobyl recepte tam to moze Sativex by cos odmiemnil. Pamietaj nadzieja umiera ostatnia! Walcz!Pozdro!

Sativex to suplement 聽z tego co dobrze wiem jest tam odrobina tego czego mi trzeba czyli zwiasku kanabinoli 聽a ja potrzebuje zrobic olejek ktory w etapie koncowym ma do 98% thc

• 10 months later...

Dok艂adnie, najlepsi specjali艣ci od oleju s膮 w Amsterdamie, wszyscy stosuj膮 metod臋 Ricka Simpsona.

Witam, mi r贸wnie偶 z tych samych wzgl臋d贸w zale偶y na czasie, gdzie dok艂adnie po ten olej zg艂osi膰 si臋 w Amsterdamie ?

Dzi臋kuje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+