Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Automatyczny 2014 by Etnies


etnies

Recommended Posts

Niestety 2 White Widow nie wykiełkowały wcale  a Auto AK  po prostu zgnił :( zostały 2 x White Widow , 1 x Auto Purple , 1 x Auto Maxi Gum (CR x AK) oraz Amnesia , Dzisiaj albo jutro dodam fotki 

 

Dziś / Jutro prawdopodobnie reszta trafi na spota (maja po 6 dni ) , rosną na parapecie w kubeczkach 0.25l 

 

PS. Czy jak wysadzę za jakieś 2 tyg duzą odmiane np : Easy Sativa to dojdzie ? czy juz za późno na duże odmiany ? i lepiej dokupic jakies Auto 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewnie że dojdzie, to kiedy zakwitnie nie zależy od wielkości rośliny, to nie automat, wszystkie odmiany normalne kwitną w mniej więcej w tym samym czasie, ale niektóre mają dłuższy okres kwitnięcia dlatego nie dochodziły pod pl niebem. Wszystkie odmiany które dochodzą to nawet pod koniec czerwca wysiana zakwitnienie, miałem parę lat temu passiona tak wysianego, zdjęcia niestety nie mam ale roślina miała jeden główny top (wyglądała jak roślina z doniczki litrowej) ale doszła i jeden blant rozwalił 8 chłopa  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do tego jeszcze zamowilem Cheese Auto od Dinafem ;) razem będzie 15-17 pomidorkow

 

White Widow Auto - 8 dzien 

 

gallery_40999_683_540198.jpg

 

 

Auto Maxi Gum - 8 dzień 

 

gallery_40999_683_741600.jpg

 

Auto Purple - 8 dzień 

 

gallery_40999_683_395068.jpg

 

White Widow Auto - Dzien 2 

 

gallery_40999_683_1345086.jpg

 

 

 

 

Amnesia Auto - 22dzien (8 dzien spot) 

 

gallery_40999_683_1163974.jpg

 

Czy tylko mi się wydaje czy Amnesia stoi jakoś w miejscu lub rośnie jak by chciała a nie mogła ? 

 

Czekam na wasze komentarze, opinie oraz rady

 

PS. Reszta poszła dzisiaj na Spota , każda dostała dołek na 20L ziemi PH 5,5-6,5 

 

Aktualizacje będę robił średnio co tydzień by nie robić zamieszania ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+