Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Northern Lights Auto, Northern XXL


Recommended Posts

@Ambasadorka
Miejmy nadzieję, że jak najszybciej. Mam teraz trochę wydatków, ale gdy to będzie możliwe, to montuję boxa.

 

@Vito

Zdaję sobie sprawę, że pleśń może zaatakować wszędzie, jednak w indoorze mniej pozostawiam losowi. Dużo zależy ode mnie. Lepiej bym się z tym czuł. :)

 

@itaka

Największa miała ponad 1,2m. Automat :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobry wieczór!

 

Pora na małe podsumowanie.

Myślę, że wszystko mogę zaliczyć na +. Jasne, że pozostało mi gdybanie, co by było gdyby nie pleśń i przedwczesna ścinka, ale na szczęście obyło się bez jakichś spektakularnych błędów.

 

Suszu wyszło ~30g + ok. 3g z WC i masełko :).

 

Ziółko już zaczyna pysznie pachnąć. Zapach siana ustępuje. Wczoraj palone dało przyjemny high, dosyć energetyzujący, czego nie spodziewałem się po odmianie, która jest głównie Indicą. Dałem nawet radę, mimo wielu przygód, ugotować zupę!

 

Dym słodziutki i pięknie pachnący. Nie wiem jeszcze z czym porównać ten zapach. Smaku jakiegoś konkretnego nie ma (jeszcze!), ale czego się spodziewać tydzień po ścince? I tak jest zajebiście.

 

Wrzucam parę zdjęć:

 

Masełko:

gallery_41344_667_395225.jpg

 

A tutaj ziółko w nowym domku:

gallery_41344_667_472020.jpg

 

gallery_41344_667_119706.jpg

 

gallery_41344_667_389701.jpg

 

 

 

Z kolejną fotorelacją może ruszę szybciej, niż myślałem. Być może w następnym tygodniu przybędzie do mnie niewielki box :).

 

 

Wielkie dzięki za pomoc i śledzenie gl'a. Szczególnie dla Vito, który często się tu udzielał i służył dobrą radą. 

 

Z fartem.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+