Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Marihuana, rozpoznawanie schematów i efekt „haju”

Guest joker

Recommended Posts

Guest joker

Temat bardzo ciekawy poruszył mnie

bo otwiera oczy na stan jakim jest "haj" z punktu widzenia na to patrząc naukowego

nigdy nie brałem tego tak pod uwagę ale jest w tym cała prawda ze marihuana otwiera oczy na to co nas otacza sam mam taki przykład nie lubiłem muzyki typu dramembeis (nie wiem czy dobrze napisałem)

a po spaleniu zaczeła mi podchodzić jak kumpel zapuśćił miałem uczucie zwiększenia czułośći na dzwięk i całkiem inaczej brzmiała ta muzyka

To jest efekt psychodeliczny. Możemy mieć wnik w głębie pewnych spraw, spojrzeć na nie z innej perspektywy. Czasem nabrać dystansu, innym razem go stracić i przejmować się.

Będąc upalony często dostrzegam i podziwiam fraktale jakie tworzy natura.

fractal-tree3.jpg

fractal-plastic.jpg

broccoli-1.jpg

pinecone2.jpg

fractal-ice.jpg

źródło : http://www.mnn.com/earth-matters/wilderness-resources/blogs/14-amazing-fractals-found-in-nature

Ciekawe jest uczucie kiedy siedzisz zupełnie sam w ciszy na łonie natury. Nie myślisz o niczym tylko patrzysz. Patrzysz ale nie skupiasz wzroku na niczym konkretnym. Wtedy uświadamiasz sobie że fraktale są wszędzie i tak naprawdę wszystko jest fraktalem.

Prawdą jest że po marihuanie wspaniale się medytuje.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+