Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Pierwszy na świecie automat z marihuaną już działa. "Ruszamy w podróż w przyszłość"


Recommended Posts

Słodycze, kanapki, napoje gazowane – wszystkie te produkty można kupić w tysiącach automatów. Mieszkańcy Kolorado od przyszłego tygodnia będą mogli kupić z nich także...marihuanę do celów leczniczych. Pod warunkiem oczywiście, że będą mieli przy sobie specjalną kartę magnetyczną, która uprawnia do zakupu. 

 

Do realizacji planu Kolorado przygotowywało się przez kilka miesięcy. W końcu, w ubiegły piątek w miejscowości Avon w tym stanie, postawiono pierwszą "vending machine" z marihuaną do celów medycznych.

 

 

Z maszyny o nazwie Zazz można będzie kupić nie tylko samą marihuanę, ale także rozmaite produkty, które zawierają ją w składzie. – Wiele osób może spojrzeć na tę maszynę i stwierdzić, że to najzwyklejsza maszyna na świecie. Bardzo by się jednak pomylili – mówi Stephen Shearin, którego firma American Green zaprojektowała maszynę.

 

 

Szef American Green zapowiada, że to dopiero początek. – Zaczynamy z tą maszyną i ruszamy w podróż w przyszłość. Sądzę, że to dobry pomysł na początek, jesteśmy bardzo podekscytowani – dodał. 

 

 

"Zazz" zostanie zaopatrzone w produkty z lokalnego sklepu "Herbal Elements". Jego właściciel Greg Honan uważa, że dzięki maszynom łatwiej będzie rozliczać zapasy i zwalczać kradzieże. 

 


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+