Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Jakub – pacjent medycznej konopi prosi o wsparcie!


Recommended Posts

Tak długo czekaliśmy na to, aby móc Was poinformować o, jak na razie, małym ale jak ważnym sukcesie w walce z jedną z najgorszych form nowotworów znanych ludzkości – glejakowi mózgu.


Jakub jest chory na złośliwą formę raka, w postaci glejaka – jest to bardzo agresywny i śmiertelny nowotwór, który w bardzo szybkim tempie zabija swą ofiarę – bez wyjątków. Jakub posiada Skąpodrzewiaka Wielkopostaciowego IV stopnia, nieoperowalnego, który został wykryty na przełomie grudnia/listopada 2012r. Po wykryciu nowotwór miał rozmiar 6,5cm, została przeprowadzona operacja wycięcia go w 80% w Niemczech. Niestety, po paru tygodniach, nowotwór powrócił ze zdwojoną siłą. Guz odrósł w bardzo szybkim tempie do 4,3cm, lekarze w Polsce po 3 miesiącach nieskutecznej chemioterapii dali mu wyrok – maksymalnie 6 miesiące życia, proponując kolejną chemioterapię zaznaczając, że raczej mu nie pomoże a przedłuży mu jedynie życie w torturach o parę miesięcy.

Jakub i jego ojciec, wciąż wierząc w możliwość pokonania nowotworu, postanowili zrezygnować z chemioterapii, która nie była w tym wypadku skuteczna na żadnym etapie leczenia. Wybrali medycynę naturalną, przez środowisko medyczne zwane – alternatywną. Postanowili leczyć się olejem konopnym – jest to wyekstrahowana substancja, płynna żywica, którą okraszone są kwiaty konopi indyjskiej. Zawiera kanabinoidy – jak się okazuje związki odpowiedzialne za skuteczne leczenie wielu schorzeń, z którymi obecna, konwencjonalna medycyna sobie nie radzi tj. choroba Parkinsona, Alzheimer, Epilepsja, Jaskra, Nowotwory oraz wiele innych.


Jakub jest prawdopodobnie pierwszym pacjentem w Polsce używającym oleju z konopi do wyleczenia tak poważnej choroby, a co najważniejsze – leczenie to postępuje w dobrym kierunku! Żyje już trzy miesiące dłużej niż brzmiał wyrok lekarzy, a jego stan zdrowia wciąż się poprawia!


Kuba jest w doskonałej kondycji psychofizycznej. Żyje już 3 miesiące dłużej niż dawali mu lekarze!
23.12.2013r. Jakub był na Tomografii Komputerowej, z której wynikało, iż nowotwór od czasu, gdy aplikowany jest mu olej (1,5 miesiąca) przestał się rozrastać. W okresie, który upłynął winien urosnąć 1,5-2 cm, co równałoby się z wyrokiem śmierci dla Jakuba. Lekarze są, delikatnie mówiąc, zaskoczeni i z niedowierzaniem patrzą się jak nasz pacjent odzyskał wigor do życia, przybrał na wadze, ma apetyt, zaczął żartować, jak dawniej, widać, że chce żyć i walczyć w przeciwieństwie do stanu podczas brania chemii kiedy się już poddał i chciał umierać.

Największym i oczywistym problemem w kontynuowaniu kuracji jest brak środków finansowych! Należy zaznaczyć, że z tych względów Jakubowi przez 1,5 miesiąca podawana była zaledwie połowa zalecanej dawki oleju. Dopiero teraz, gdy udało się uzbierać odpowiednią ilość środków zapewniono mu kurację pełną dawką na kolejny miesiąc! Aby spróbować wyleczyć tak bardzo rozwiniętego glejaka należy aplikować przynajmniej 60 gramów oleju RSO (98% THC, 2% CBD) oraz 60 gramów ECO (50% THC i 50% CBD) przez 3 miesiące. Dla pacjentów, którzy brali chemię często potrzeba dwa razy więcej oleju aby wrócić do zdrowia, po wyleczeniu trzeba jeszcze przynajmniej rok spożywać olej codziennie. Przed Jakubem jeszcze długa droga odzyskiwania sprawności i zdrowia jednak my, jak i on sam, wierzymy w to, że dojdziemy do mety wspólnie, tak jak chociażby Kristian Marie czy mały Brian.

Teraz jednak trzeba twardo stąpać po ziemi i walczyć o każdy kolejny miesiąc kuracji dla Jakuba. Aby rzeczywiście spróbować wyleczyć Jakuba potrzebujemy najlepszej jakości olejów, które niestety kosztują sporo i są trudne w uzyskaniu. Musimy uzbierać 6800 EUR, aby zapewnić Jakubowi pełną kurację, dlatego jeżeli chcesz pomóc wyzdrowieć Jakubowi, a zarazem chcesz wziąć udział w przecieraniu szlaków innym potrzebującym, w końcu jeśli chcesz przyłożyć się do zmiany świadomości społeczeństwa wspomóż leczenie Jakuba wpłacając środki na poniższe konto. Każda złotówka się liczy! Jak Jakub wyzdrowieje będzie to najważniejsza forma dziękczynienia za pomoc ! Będzie to również przykład mocy oleju z konopi indyjskiej, która powoduje reemisję nowotworu! Będzie to przełom!

 

źródło: konopialeczy.pl

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+