Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Legalny narkobiznes potrzebuje rąk do pracy. "Sprzedaż wzrosła o 300 proc."


Recommended Posts

Legalna branża narkotykowa przeżywa w Kolorado złoty okres. Od stycznia sprzedaż marihuany w celach leczniczych wzrosła tam aż o 300 proc. Firmy pilnie poszukują rąk do pracy, bo nie nadąża z realizacją zamówień.
 

W Denver w stanie Kolorado odbywają się pierwsze w historii stanu targi pracy branży marihuanowej. Chętnych do zwiedzania jest tak wielu, że przed budynkiem gdzie odbywa się impreza, ustawiają się kilkumetrowe kolejki.
 
Niektórzy przybyli tutaj z sąsiednich stanów. Jak Shannon Irvin, który od trzech miesięcy bezskutecznie szukał pracy w Missouri. - Branża jest nietypowa, ale daje realny przychód. To miejsce, w którym musiałem się zaleźć - mówi.

Narkotyk jak świeże bułeczki
- Od kiedy możemy sprzedawać rekreacyjną marihuanę, spółka rośnie jak na drożdżach. Sprzedajemy o 300 proc. więcej towaru. Potrzebujemy ludzi, którzy pomogą nam w obsłudze tych zamówień - tłumaczy Luke Ramirez, właściciel sklepu Walking Raven Wellness Centre. Jak dodaje, szuka też doradców do jego punktu sprzedaży medycznej marihuany oraz osób do zbierania plonów.
 
Jego firma była jedną z 15 obecnych na targach. Szukały one kandydatów na szereg stanowisk: od grafików, przez deweloperów stron internetowych i księgowych, po specjalistów od IT.
 
Organizator targów Todd Mitchum zapewnia, że to nie ostatnia edycja imprezy. - Będziemy wspierać ten sektor i będziemy wspierać osoby poszukujące pracy - obiecuje.
 
Swobodna sprzedaż marihuany do celów leczniczych ruszyła w Kolorado z początkiem roku. Od tego czau stan zarobił na podatkach z tego tytułu dwa miliony dolarów.

źródło: http://tvn24bis.pl/informacje,187/legalny-narkobiznes-potrzebuje-rak-do-pracy-sprzedaz-wzrosla-o-300-proc,408082.html

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+