Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

NFL zgodzi się na stosowanie przez graczy marihuany?


HolenderskiSkun.pl

Recommended Posts

Roger Goodell, komisarz NFL, na spotkaniu zadeklarował, że liga będzie wspierała rozwój medycyny. Jednym ze środków, o których rozmawiano, jest lecznicza marihuana.

 

W trakcie odbywającego się na Manhattanie spotkania Goddella zapytano, czy zawodnicy będą mogli palić leczniczą marihuanę w stanach, w których jest to dozwolone.

 

- Nie wiem w jaki sposób będzie się rozwijała medycyna i w którą stronę wykona następny krok, by pomóc zawodnikom w walce z bólem i leczeniem kontuzji. Będziemy kontynuować nasze wsparcie dla rozwoju medycyny - odpowiedział komisarz.

 

Pomaga na ból

Ta odpowiedź to głos w trwającej w USA dyskusji na temat usunięcia marihuany ze środków zakazanych dla sportowców. Jej stosowanie jest już legalne w dwóch stanach, w których znajdują się zespoły NFL - Waszyngtonie (Seattle Seahawks) i Kolorado (Denver Broncos).

 

W wielu innych legalizacji nie ma, ale jej posiadanie nie jest ścigane przez prawo. Coraz częściej ludzie związani z futbolem amerykańskim w nieoficjalnych wypowiedziach domagają się, by NFL przestała karać graczy za palenie marihuany. Tłumaczą, że robią to, ponieważ pomaga na ból wywołany uprawianą przez nich dyscypliną.

 


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+