Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kolorado: 5 baniek $ mniej dla dilerów. W tydzień.


HolenderskiSkun.pl

Recommended Posts

Dorzucę tekst na ten sam temat.
 

Marihuanowe akcje dają zarobić

Legalizacja marihuany w Kolorado spowodowała wystrzał cen akcji spółek z branży narkotykowej. Paliwem do wzrostów jest poprawiający się klimat dla marihuany i perspektywa jej legalizacji przez kolejne stany.
 

     Akcjom amerykańskich firm działających na rynku marihuany od początku roku towarzyszy kolor zielony. Wzrosty cen wciąż „groszowych” udziałów, którymi za oceanem handluje się przeważnie poza rynkiem regulowanym (OTC), w ostatnich dniach wynosiły od kilkuset do nawet 1700 procent.
 

     Wśród spółek, których wyceny wystrzeliły w górę znalazły się m.in. produkujące konopie Hemp Inc., sprzedawca detaliczny Tranzbyte Corp., dostarczająca systemy płatności dla branży MediSwipe, wytwórca automatów sprzedażowych Medbox czy zaopatrujący domowych „ogrodników” GrowLife.
    
    Katalizatorem wzrostów oraz rosnącej popularności spółek z tej branży była legalizacja marihuany w stanie Kolorado. Na podobne posunięcie już zdecydowały się władze stanu Waszyngton, gdzie pierwsze punkty sprzedażowe ruszą dopiero na wiosnę. Prawdziwym przełomem dla firm z „zielonego sektora” może być legalizacja używania marihuany do celów medycznych przez stan Nowy Jork, czego perspektywę niedawno nakreślił jego gubernator Andrew Cuomo. Do tej pory na taki krok zdecydowało się 18 stanów, z czego 11 pozwalają na zakup specyfiku w aptekach.

     Producentów i sprzedawców marihuany cieszyć może również to, że coraz więcej Amerykanów opowiada się za jej powszechną legalizacją. Jak wynika z ostatniego sondażu przeprowadzonego przez CNN, 55% obywateli USA jest za zniesieniem restrykcji dotyczących marihuany. Wcześniej podobne wyniki przyniósł październikowy sondaż Instytutu Gallupa. Dla porównania w 2001 r. odsetek ten wynosił 31%, w 1981 r. 21%, a w 1969 r. tylko 12%.


źródło: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Marihuanowe-akcje-daja-zarobic-3034944.html

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+