Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Od świetlówki do "pro"


ubuzububub

Recommended Posts

Wilgotność masz w normie, nie widzę potrzeby zwiększania wilgotności, w nocy możesz mieć wtedy aż za dużo, a to już tylko krok od pleśni. Temp. faktycznie trochę za niska, 24 było by super, ale także nie ma co się tym przejmować, na wiosnę często jest niższa temperatura. Na szybko nowy balast magnetyczny dostaniesz w niskiej cenie, ale widzę że lubisz zabawki, to polecam lumateka :) Niestety swoje kosztują :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Ostatni UP

 

Wentyle zostaly zamienione miejscami, ruck wiekszy dmucha do lampy a ten mniejszy ktory byl przy lampie wyciaga powietrze. Zrobilem tak dlatego ze wyciag chodzi non stop - a przynajmniej bedzie na flo by filtrowac zapach. Mniejszy ruck jest wogole nie slyszalny i to byla przyczyna glowna. JEsli ma chodzic dzien i noc niech chodzi cicho.

 

Kontroler narazie nie jest potrzebny chociaz pewnego dnia zostanie zakupiony.

 

Obecnie Temp : 19.8 C w nocy najzimniej jak jest, w dzien od 24.5 C do 27 czasami 28 C

 

Wilgotnosc w przedziale 40 - 60 % w dzien, max wilgotnosc w nocy byla raz 70 iles %

 

Duza rozkmina byla z filtrem, zostala rozwiazana tak.

 

Filtr rhino pro 4', 350m3 do wentyla ruck 5' 225m3. 

 

Zamienilem wentyle bo ten tez elegancko chlodzi a filter tanszy. Ten kosztuje mnie 37 funtow podczas gdybym chcial kupic filtr do wiekszego wentyla kosztowalby 120. 

 

W przyszlosci (czyt. upalne lato) pewnie, znowu zamienie te wentyle, dokupie kontroler i wiekszy filtr ale tak jak mowie - przyszlosc.

 

Box zlozony, uprawa trwa. JEsli w przyszlosci ktos bylby zainteresowany co i jak zapraszam do growlogow bo bedzie nie jeden.

 

 

Ze swojej strony chcialem bardzo podziekowac wszystkim za dobre rady i pomoc. Dzieki wam, trwam teraz posrod swojego dawnego marzenia ktore obrocilo sie w prawde. Mam nadzieje, ze pewnego dnia jesli bedzie to potrzebne to wy skorzystacie z mojej pomocy.

 

To byla dla mnie sama przyjemnosc.

 

 

Dzieki i niech moc bedzie z wami !

 

 

:yoda:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elegancko :) Takich postępów życzyć tylko każdemu growerowi  :DarthVader:

 

Co do wilgotności, uważaj na nią, w czasie flo duża wilgotność w nocy może być początkiem problemów z pleśnią, mnie to spotkało, na szczęście szybka reakcja i pół krzaka do wyrzucenia drugie pół poleciało do gara  :hemp_cook:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+