Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Przesadzenie


cytryn

Recommended Posts

Serwus. Mam jedną roślinkę. Ogólnie trochę późno się zabrałem za to i na moje okko jest w fazie kwitnienia ? pokazują się już topki takie małe wychodzą te białe włoski, ale nie o tym. Zauważyłem, że mój spot nie jest bezpieczny i stąd moje pytanie. Czy można ją wykopać i przesadzić ? Oczywiście z ziemią z pierwszego spota. Nie zaszkodzi to roślinie ? To moje pierwsze dziecko i jestem zielony w temacie dlatego proszę o rady. No i jak to zrobić bezpiecznie. Czy korzenie mają być w jakimś worku? Mam uważać na słońce ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak dopiero zaczyna pokazywać pierwsze białe włoski to chyba niema sensu jej przenosić bo i tak prawie nic z niej nie będzie. No ale jeżeli liczysz że dojdzie to musisz ją wykopać wraz z całą bryłą korzeniową. Najlepiej do transportu załatw sobie spore wiadro żeby nie wymiętosić tych korzeni. Na słońce nie musisz uważać ;)

Widziałem kiedys przesadzonego planta w połowie flo i nic mu sie nie stało. Więc możesz próbować, życzę powodzenia ! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+