Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

White Russian, AK47 - AK Seeds


Recommended Posts

poł szklanki ja leje i waze donice na oko w rece :D czy juz wypila wode ewentualnie palec w ziemie na 3/5 cm i czy sucho czyli czasem co 3 dni podlewanie a czasem co 5

 

 

No to ja Ci powiem że np jak mam małe w plastikowych kuflach 0,5 to je zalewałem 100-150ml może 200 max jak strasznie sucho było, tak żeby też strasznego błota nie narobić.

Dzięki baton i dr.badgrass za pomoc, planciki podlane, jak na razie wszystko oka, jutro wstawie nowe foto...

pozdr 5 :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema wszytkim...

Mam mały problem z plantami, na czterech z nich, na niekturych mniej a na innych więcej (wyżej na których)  wykręcaja się listki,i ogólnie są duzo mniejsze w stosunku do pozostałych. czym może to być spowodowane???

Rozkminałem już rózne opcje, ph ale wydaje mi sie ze by tak sie działo na wszystkich plantach, a nie na kilku, może troszke przesuszyłem, tylko że podlewam je co 2/3 dzien i sam nie wiem juz co jest...

Wyczytałem na forum że u małych roslinach to nic takiego, ze tak sie czasami dzieje, tylko żę sa coraz wieksze i to nie ustępuje, wydaje mi sie nawet ,ze problem narasta...

Growerzy prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak czasami zdarzają się takie maluchy powykręcane i raczej nie masz się czym martwić.

Ale dla pewności możesz wrzucić fotkę.

 

13 DZIEŃ

 

Klka fot wszystkich plancików

A te pozwijane to ak1 ak2 wr2 i wr4

Co o nich sądzicie???

 

 

ak1

Ak 1

Ak1

 

ak2

Ak2

Ak 2

 

ak3

Ak3

Ak 3

 

ak4

Ak4

Ak 4

 

wr1

Wr1

Wr 1

 

wr2

Wr2

Wr 2

 

wr3

Wr3

Wr 3

 

wr4

Wr4

Wr 4

 

wr5

Wr5

Wr 5

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

moze cos ta jedna podgryza korzenie, moze poprostu ma za kwasno tak to cos wyglada

 

reszta ladna bez zarzutu :)

 

Mozliwe ze coś ją tam skubie, bo podlewana jest tak samo jak wszystkie (dobrowianka + połowa dawki na veg od hesi) raz w tygodniu, i wszystkie ta sama ziemia, więc wydaje mi się ze ph hyba oka... Może przez to ze po przesadzeniu prawie 2 tygodnie padało i mało słońca i poprostu przelana bo od początku gdy poleciała na spota sie opierdala...a i zaczeła zułknąć... Będzie jeszcze coś z niej, czy spisać ją na straty?

 

Na następne podlanie zapodać już nawozy na flo? Bo wydaje mi  sie na fotach że zaczyna wypuszczać włochy, jak byłem podlać to tak nie zwróciłem uwagi na to, i zapodałem nawozy na weg... dopiero jak wtawiłem foty zobaczyłem ze zaczynaja wypuszczać włochy...

 

Dzięki, mam nadzieje że tak będzie do końca :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+