Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Woda z "jeziorka"


ximin

Recommended Posts

Witam, mam pytanie. Koło spota w lesie znajduje się nieduży zbiornik wodny ok 5x10m i głębokości może 1 m (duża kałuża). Las jest mieszany, z przewagą iglaków. Woda ma zabarwienie brunatne. Nada się to to do podlewania czy może być zbyt kwaśna ? Podlewaliście czymś takim ? Czy opieprzyć się samemu że głupie pytania zadaje i po prostu kupić miernik pH ? :P

 

Pozdro  :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiadomo jak jest susza trzeba poratować, tym bardziej jak miejscówka należy do tych suchych.
Aczkolwiek sypki nawóz jest najlepszy dla mnie i nie ma porównania jak lałem we wczesniejszych sezonach w płynie to efekt słaby, a jeszcze musiałem wody utargać.

Z kolei gdy były częste opady, ulewy nie miało to sensu lanie nawozu w tą całą mokrą ziemie, bo nic nie przyswoiło i występowały niedoboru azotu, roślinki zrzucały liście.

Odkąd jestem na sypkich to i planty ładniejsze zdrowsze i nie muszę wody nosić :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedzi ;) No co do nawozu to mam zamiar na wega podsypywać obornik bydlęcy granulowany i powinno być git :) To moj pierwszy sezon wiec w sztuczne nawozy sie bawil narazie nie bede bo popalilbym planty pewnie (zakładając, że cokolwiek wyrosnie) :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+