Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

WM x DR x LS x DR


Recommended Posts

NIE MARTW SIE ;) zawsze są jakies straty....taki jest out ja to bym chcial byc co chwile na miejscu i pilnować dokładnie :)

co do roslin to pierwszy spot leśny zajebiscie frunie do góry :D beda ładne bomby

na drugim troche oklapniete ale to pewnie przez intensywne opady deszczu...

z fartem do konca i powodzenia!!! :harvest: :harvest: :planty:

:rasta:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no i stało sie.... dziki przeorały spot w lesie, swinie wykopały 2 najstarsze wm i 1 karlika tez wm  ... zalozylem zylke chwilowo potem bedzie drut kolczasty ... nie mam fot bo zajeb wczoraj ostry byl i z tego wszystkiego zapomnialem. A tu material ktory udalo sie odzyskac ...

060613191448

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no co ty gadasz???? ja pierole zasrane zwierzaczki.... u mnie tez coś znikają planty,nie wiadomo co sie dzieje...

ja to chemią faszeruje spota dookoła rozsypuje proszek do prania i narazie jako tako działa...(chyba) bo nigdy nie wiadomo co te dziki,sarny,jelenie,kroliki robią w nocy albo jak nas niema ....

drut,prąd i chemia :D tylko to nam zostalo heh...

szkoda plantów ja pitole ;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

smak ma jak to afy bebooka - dla mnie zajebiaszczy a klepie tak srednio no ale to dopiero poczatkowe topki jeszcze z miesiac im braklo

troche zastuj ostatnio przez pogode wiec nie ma fotek ze spotow ale nie ma opidalania sie :D  Kolejna armia szykuje sie do wyjazdu :

061113092508

 

3 najwieksze to 2x Diavolo II od Delicious fem i Auto Kush od FS fem, 4 sezonowki no name reg a reszta to wr x wm x dr x ls x dr od Bebooka

 

a tu auto kush bardzo mi sie podobaja jego listki tylko nie wiem czy to mutacja czy tak ma byc :

061113092619

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+