Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

serce w trakcie palenia

nikus

Recommended Posts

Witam wszystkich. Odrazu z gory przepraszam bo bylo pelno tego typu tematow ale prosze o wyrozumialosc :D. Otoz wczoraj z 4 ziomkami wyszlismy na balkon zajarac. Kucnelismy elegancko zeby nie bylo nas widac. Wczesniej nabita lufke podpalilem i sciagnelem macha. Byly moze z 2 kolejki jarania i wyszlismy z balkonu, ubralismy buty , kurtki i wyszlismy na dwor. Stanelismy w miejscu. Cala ta sytuacja wyjscia z domu trwala moze z 2 min. :) W pewnym momecie zaczelo mi bic serce , wiedzialem ze to normalne itp ale bylo cos nie tak. Po pierwsze kumple czuli sie normalnie, serce chodzilo spokojnie itp. Mi zapie******* po konkrecie szybko... Nagle serce przez 5 sekund zaczelo bic jeszcze szybciej i poczulem jakbym mdlal , czulem kazde uderzenie serca itp. Zwolnilo na jakis czas i po 10 sekundachh znow przyspieszylo, znow czulem sie jakbym mdlal. Hym , byla jeszcze jedna rzecz ale nie mam pojecia jak to opisac:P Wszystko zrobilo sie strasznie jaskrawe, tzn mialem jakby taka biel przed oczami ktora strasznie mnie razi... nie wiem , jakbym mial zacmienie tylko nie robi mi sie ciemno , a strasznie jasno... Kumple czuli sie normalnie. Ja po 3 min juz tak tego nie odczuwalem , przestraszylem sie... Potem jeszcze zjaralismy 3 lufki i bylo ok. Ale tetno nadal szybkie mialem ale nie czulem tego, nie patrzylem na to... Poprosilem ziomeczkow zeby sprawdzili jak ich pikawa "pyka" ale mowili ze normalnie... Nie wiem czym to moze byc spowodowane... Male ilosci magnezu w organizmie? Dodam ze palilem juz ,zawsze mialem duze tetno a tak naprawde nigdy o tym nie myslalem wiec to samo przychodzi , nie z mojej glowy. Wiecie czym to moze byc spowodowane?:) z gory dziekuje

Nie mam pojecia czy byl zanieczyszczony聽 :P Palilem raz bake o slodkich bardzo przyjemnym smaku :P ta miala taki gorzki smak ale to wiadome , co krzak to inny smak, zapach :P Moze mam jakies problemy z sercem?:P

To id藕 do lekarza. Jak mamy wydac diagnoze??? Czasem naprawde durne pytania zadajecie. Zamiast zrobic cos madrego i isc do lekarza z takim problemem.... kliknij zielony kwadracik. Bo walacze o pestki a mozesz mi chcociaz tak pomoc. Dziekuje :P

Polek: Japko nie domagaj sie od niego dani Ci plusa ;) Jak uzna ze pomogles, to Ci da, jak nie to nie

Generalnie po paleniu jest tak, ze praca serca jest mocno przyspieszona. Moze zwykle nie zwracales na to az takiej uwagi, a ostatnio trafiles na mocny sort, po ktorym latwo o rozne wkretki, tym bardziej gdy czujemy ze nasze serce wali jak mlotem. Im bardziej zaczynami wtedy o tym myslec tym mocniej to odczuwamy i pozniej nie trudno o rozne nie komfortowe sytuacje. Mocna baka, przyspieszona praca serca, byc moze lekkie nie dotlenienie i problem gotowy. Oczywiscie problem nie musi koniecznie siedziec w Twojej glowie, byc moze masz jakies problemy z sercem ( czego Ci szczerze nie zycze ). Jesli problem bedzie sie powtarzal, to mozesz isc do lekarza, on powinien jakos zaradzic. Tylko pamietaj, ze tez nie mozna w ciemno we wszytsko wierzyc lekarzom. Farmaceutyka to biznes i im zalezy na przepisani Ci jak najwiekszej ilosci tabletek. Ale to nie znaczy ze nalezy ignorowac problemy, bo serce mamy tylko jedno i聽 bez niego nie da sie zyc.

Co do widzenia na jaskrawo, to mialem kiedys taka sytuacje:

Dawno temu to bylo, nie palilem wtedy tak czesto jak dzisiaj, raz na tydzien-dwa sobie przybuszalem. I pewnego sloencznego dnia starszy ziomek poczestowal gibonem. Byl聽 bardzo mocny, jakies 5-10min od zapalenia zaczelo krecic mi sie w glowie, zrobilo sie strasznie goraco i nagle bum! Zaczelem tracic wzrok, tzn caly obraz zrobil sie bardzo jasny, wrecz bialy. Nie widzialem praktycznie nic oprocz tej bieli, bylo mi strasznie goraco i z tego co pamietam chyba tez troche nie dobrze. Po jakims czasie stan ten ustal, odzysklaem wzrok i dobra faze. Nie wiem czym bylo to spowodowane, tlumacze sobie to bardzo mocnym paleniem, szczegolnie na moje doswiadczenie z paleniem ktore wtedy mialem, i wlasnie zapewne jakims lekkim niedotlenieniem. Problem powtorzyl sie jakies pol roku pozniej, ale w znacznie slabszy sposob i nigdy wiecej juz nie wrocil. Byc moze moj organizm juz przyzwyczail sie na ogromne stezenie thc i nie reaguje na nie tak jak kiedys

Po zapaleniu serce przyspiesza to normalna reakcja, ale s艂abiej ni偶 po kawie, a po kawie cz艂owiek nie ma takiej 艣wiadomo艣ci i jest to normalne.

Po pobudzeniu przez MJ swojego organizmu i 艣wiadomo艣ci przes艂a艂a Ci ona my艣li i偶 zacz膮艂e艣聽czu膰 serce i je s艂ysze膰, ma艂o to poczu艂e艣聽dyskomfort聽jego bicia.

Jest to normalne 偶e po mocnym paleniu聽pojawiaj膮聽si臋 wy偶ej postawiona聽艣wiadomo艣膰 kt贸ra otwiera mam nowe do艣wiadczenia聽takie jak bicie serca, uczucie przep艂ywu krwi, oddechu/wdechu.

Najcz臋stsz膮 naturaln膮聽reakcj膮聽jest uczucie dyskomfortu聽prowadz膮cego聽do 聽omdlenia, zawrot贸w g艂owy, wymiot贸w, ciemnienie w oczach, 艣wist w uszach.

聽R贸wnie偶聽przy takiej sytuacji pojawia si臋 uczucie strachu i paniki, je偶eli w nia popadniemy mo偶emy zemdle膰, a samo uczucie mdlenia jest okropne-mia艂am tak samo.

Przy strachu pojawia si臋 staranie kontroli sytuacji, jak piszesz聽cz臋ste聽sprawdzanie t臋tna i jego brak, normalna rzecz ka偶dy boi si臋 艣mierci.

Nie kontroluj tego, kontrola prowadzi do omdle艅, naturalna obrona organizmu.

Za pewno masz obawy przed kolejnym razem, nie dziwne i b臋dziesz ju偶 to pami臋ta艂.

Jednak nie popadaj w聽skrajno艣膰聽bo mo偶e to prowadzi膰 do problem贸w natury i fizycznej i psychicznej.

U mnie przy du偶ym stresie lub ekscytacji pojawia si臋 uczucie braku oddechu,聽wr臋cz czasem聽jego brak, gdy nie jestem聽艣wiadoma聽i偶 oddycham oddech jest normalny-psychika ludzka potrafi na serio p艂ata膰 figle.

A zrobi艂o si臋 w艂a艣nie tak po takiej samej聽sytuacji聽jak膮 tu opisujesz.

Je偶eli masz obawy co do swojego stanu zdrowia, zg艂o艣 si臋 do lekarza.

By膰 mo偶e r贸wnie偶 t膮 sytuacj臋 spowodowa艂y zmiany temperatur聽powietrza (po聽wyj艣ciu聽na dw贸r) oraz ci艣nienia (wstawanie/kucanie), mi聽r贸wnie偶聽zrobi艂o si臋 tak po聽wyj艣ciu聽na balkon.

R贸wnie偶 palenie z "ulicy" jest zanieczyszczane strasznymi聽substancjami聽min opiatami, kt贸re mog膮 prowadzi膰 do takich zmian.Unika膰 jak ognia.

Panowie, nie szydzi膰 i nie dogadywa膰, to jest cz臋sty przypadek, je偶eli podchodzicie do tego ma艂ostkowo- nie udzielajcie si臋.

聽W razie czego pisz, masz wsparcie, na pewno u ludzi kt贸rzy to r贸wnie偶 prze偶yli.

呕ycz臋 zdrowia,聽wszystkim聽bo chyba nie ma nic cenniejszego.

Guest antymef303

nikus glowe sobie zbadaj :) To jest temat od lat powtarzany :) idz prywatnie zrob ekg a ja ci powiem ju偶 na wst臋pie ze nic ci nie wyjdzie :) a nieprawid艂owe bicie serca wkr臋casz sobie na bani w glowie :)

Ja swego czasu mialem ekg robione prywatnie, tyle ze to akurat nie przez palenie mialem mocna schize z sercem i poszedlem sie zbadac. Wynik wyszedl w porzadku dzieki czemu pozniej juz na spokojniej podchodzilem do serca.

Jesli siedzi Ci w glowie ta sytuacja to tez zrob sobie np echo serca lub badanie ekg, trwa chwilke, jest bezbolesne, a wynik moze Cie przynajmniej uspokoic, ze z Twoim sercem nie dzieje sie nic niepokojacego

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+