Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana a nerwica


nikus

Recommended Posts

Witam. Poczytalem troche o tym i chce sie zapytac czy w moim przypadku to jest nerwica czy tez nie. Ostatnio ze znajomymi na spokojnie w domku zapalilismy. Po 5 min palenia serce mi BARDZO szybko bilo albo bardzo mocno walilo (jak cicho bylo to mozna bylo to uslyszec) i na dodatek jakby jakies drgawki mialem. Na 5 osob tylko ja tak mialem. Mozliwe ze sa takie poczatki...

"napięciowy ból głowy, ból żołądka, serca, kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca, nagłe uderzenie gorąca". To sa podobno pare z wielu objawow nerwicy... W moim przypadku jest to bol glowy, kregoslupa, zawroty glowy (jak np szybko wstane, zrobi mi sie goraco), kolotanie serca (podczas palenia i przez ok. 2 dni po zapaleniu delikatne przyspieszanie akcji serca , przynajmniej takie wrazenie mam) no i nagle uczucie goraca od czasu do czasu... Dodam ze nie mam zadnych lęków itp :P

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lekarzem nie jestem, ale stwierdzić po przeczytaniu Twojej wypowiedzi mogę iż złapałeś po prostu Bad tripa.

 

Często w trakcie/po paleniu wzrasta nam tętno tak jak po kawie,podnosi sie.

Jest to normalna reakcja organizmu na THC.

A skutkiem palenia jest to iż dwa razy mocniej odczuwasz wtedy bodźce również w organizmie.

No i wtedy leci lawina, serce kołacze coraz głośniej i wolniej, lub szybciej, ciepło zimno-leki atak paniki.

To normalne że boimy się zmian w naszym ciele nie tylko duchowym ale cielesnym.

Dlatego relaksacja, nie kontroluj tego, po prostu ciesz się chwilą w której jesteś, i nagle poczujesz że nic się nie dzieje.

 

A na podstawie Twojego wpisu nikt nie stwierdzi nerwicy, ewidentnie bad trip, poczytaj moje tematy, wpisy użytkowników już nie jeden z Nas miał takie symptomy :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No coz^^ bad tripem tego nie nazwe bo czulem sie bombowo^^ relaksik smiech itp. Moze faktycznie tak to jest po THC , mzoe sie po prostu przejmuje a nie ma czym:) majkiel91 z bongo mocnego buszka wzielem:P dodam ze wypilem do tego 2 piwa:P przed paleniem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+