Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Mały box z jedną lampą.


Kajo

Recommended Posts

Podstawą jest właściwy pomiar temperatury. Jeśli po prostu umieścisz termometr bez osłony, to tak jakbyś zmierzył temperaturę "w słońcu". Nam chodzi o tę w cieniu, czyli termometr musi być zakryty przed bezpośrednim promieniowaniem cieplnym źródła światła. Inaczej pomiar nie ma sensu. Oczywiście nie można go zupełnie zaklejać, bo nie zmierzymy temperatury powietrza, tylko nagrzanej osłony.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Podstawą jest właściwy pomiar temperatury. Jeśli po prostu umieścisz termometr bez osłony, to tak jakbyś zmierzył temperaturę "w słońcu". Nam chodzi o tę w cieniu, czyli termometr musi być zakryty przed bezpośrednim promieniowaniem cieplnym źródła światła. Inaczej pomiar nie ma sensu. Oczywiście nie można go zupełnie zaklejać, bo nie zmierzymy temperatury powietrza, tylko nagrzanej osłony.

 

Zrobiłem tak jak mówiłeś i temp. nie przekracza 25 stopni wcześniej kładłem termometr prosto na doniczki i dla tego wychodziły mi nie ziemskie temperatury ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+