Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Stan Kolorado legalizuje marihuanę


weeed

Recommended Posts

Koniec zakazu palenia marihuany w Kolorado i stanie Waszyngton, Maine i Maryland jako siódmy i ósmy stan legalizują małżeństwa homoseksualne. Oprócz wyborów prezydenckich i do Kongresu, w niektórych miejscach USA odbywały się także lokalne referenda.

Rozwiązanie zaakceptowane przez wyborców Kolorado we wtorkową noc daje możliwość marihuany do rekreacyjnego użycia przez dorosłych. Poprawka ta sprawia, że Kolorado jest pierwszym stanem, który kończy prohibicję marihuany w Stanach Zjednoczonych.
- Wyborcy zdecydowali i musimy szanować ich wolę. To będzie skomplikowany proces, ale zamierzamy działać. Prawo federalne nadal mówi, że marihuana jest nielegalną używką, więc nie wprowadzimy poprawki od razu - oświadczył gubernator Kolorado John Hickenlooper.

Mimo, że Kolorado "zalegalizowało" marihuanę, cały proces potrwa kilka miesięcy, możliwe że nawet rok, zanim mieszkańcy Kolorado po 21 roku życia będą mogli cieszyć się legalną sprzedażą marihuany. Jednak część poprawki, która odnosi się do indywidualnych zachowań, będzie wprowadzona, gdy gubernator Hickenlooper potwierdzi wyniki głosowania.
Pierwszy raz mieszkańcy Kolorado głosowali za możliwością posiadania marihuany przez dorosłych w 2006 roku. Inicjatywa, która obecnie przeszła całkowicie reguluje system sprzedaży, który wyeliminuje nielegalny handel marihuaną, wygeneruje dochody w wysokości milionów dolarów na rok i pozwoli zaoszczędzić na procesach sądowych. Reguluje również uprawę konopii przemysłowych na wszechstronnych, popularnych i ekologicznych uprawach rolniczych.


Źródło: onet.pl

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+