Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Lublin: Narkotyki i specjalna instalacja w szafie 26-latka


Bery001

Recommended Posts

Sadzonkę konopi indyjskich oraz specjalnie przystosowaną do hodowali ziela ubraniową szafę z wentylatorem i lampą ujawnili lubelscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej KMP w Lublinie. Ujawniona hodowla, jak i wyrzucone przez okno ponad 70 gram marihuany należało do 26-letniego lublinianina. Z kolei ponad 300 gram marihuany oraz blisko 40 gram amfetaminy policjanci ujawnili w jednym z mieszkań przy ul. Zygmunta Augusta.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie w miniony poniedziałek weszli do jednego z mieszkań na Tatarach. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mieszkający tam 26-latek może posiadać narkotyki. Ustalenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie przeszukania pomieszczeń w jednym z pokoi ujawniono szafę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wewnątrz zamiast ubrań,znajdowała się sadzonka konopi indyjskich, która rosła tam dzięki specjalnie zainstalowanemu wyposażeniu. Był nim wentylator i lampa.

Ponadto okazało się, że 26-latek posiada więcej narkotyków, które w pudełku przed policjantami wyrzucił przez okno. Po chwili ponad 70 gram suszumarihuany oraz znaleziona w mieszkaniu elektroniczna waga znalazło się w rękach funkcjonariuszy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutów dobrowolnie poddał się karze.

Przed kilkoma dniami policjanci z tego samego wydziału udali się też do jednego z mieszkań przy ul. Zygmunta Augusta. Mieli podejrzenia, ze mogą się tam znajdować narkotyki. Gdy funkcjonariusze weszli do środka, woń marihuany roznosiła się po całym mieszkaniu. Sprowokowało ich do dokładnego przeszukania pokoju zajmowanego przez nieobecnego w tym czasie 20-latka. W wyniku przeszukania mundurowi ujawnili ponad 300 gram marihuany oraz blisko 40 gram białego proszku o właściwościach amfetaminy.

 

Źródło: kwp.lublin.pl

Link to comment
Share on other sites

Wy chyba nie rozumiecie, ze ta szafe z krzunem znalezli przypadkowo, przy okazji
" Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mieszkający tam 26-latek może posiadać narkotyki."
Podejrzewali, ze posiada narkotyki, a nie prowadzi uprawe.Zasadnicza roznica.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+