Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zemdlał gdy celnicy przeszukiwali jego bagaż


ganja bus

Recommended Posts

Szkoda chłopaka. Jak na 43 lata powinien być już w miare "ustatkowany" a tu taki psikus. Na rozprawie nie powie, że mial na własny użytek..
Jak już ktoś stwierdził w tych 2 torbach na BANK nie ma 2kg.
Myślę, że wiele osób stąd widział na własne oczy taką ilość a wiedząc, że z Holandii byle czego nie ściągał a topy są tam piękne i prawie zawsze suche.

Posiadanie MJ + przemyt + dropsy= ładna pizda.
Szkoda..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Och tak, na pewno policja zawyzyla wage Fakt, ze wyglada na troche malo, ale tylko wtedy, jesli zakladamy, ze jest to ziolo niezenione.Jesli ktos dalej zyje przekonaiu, ze w Holandii dostaje sie tylko czyste ziolo, wysokiej jakosci, to niech sie obudzi Myslicie, ze tylko u Nas praktykuje sie zwiekszanie wagi suszu roznymi specyfikami?A holendrzy to co, sa zbyt uczciwi czy zbyt glupi, ze nie chca wiecej zarobic na kilogramie , poprzez maczanie czy pryskanie materialu?Mam znajomka co sobie tez od czasu do czasu przywozi wiecej stamtad, sam sie zdziwilem widzac palenie z NL wygladajace identycznie, jak to dilerskie gowno Co innego jak sie kupuje ziolo w coffiku, a co innego od jakiegos murzyna.Raczej tylko u jakiegos dillera kupisz 2kg baki, bo w coffiku to ciezko. Tak samo Qbaa nie mozna zakladac, ze chlop sprowadzal ziolo wysokiej jakosci, bo nie mozemy tego wiedziec.Skoro pisza, ze jest dwa kilo, to jest.Sam widywalem sety z wagi, wygladaje na 40g, wiec ja sie nie dziwie, ze tam moze byc kilos.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+