Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy marihuana szkodzi na serce?


majkiel91

Recommended Posts

A mnie wczoraj porylo 
palilem sobie z dupcia na chacie, juz po wszystkim kladac sie spac, nagle poczulem dziwne uczucie, jakby mi sie slabo robilo, po czym coraz ciemniej przed oczami i czulem ze mi serce nie bije chwycilem sie za piers i rzeczywiscie go nie czulem, wyskoczylem z lozka i sie przeszedlem po pokoju gleboko oddychajac, nagle zaczelo mi napierdalac jak szalone.. po chwili znowu sie polozylem i zas ta sama akcja, ciemno sie robi, slabo mi.. serca nie czuje.. i odrazu dupie zeby sprawdzila czy ja sie ryje czy rzeczywiscie nie bije.. przerazona na maxa, stwierdzial ze rzeczywiscie nie czuc bicia, znowu rundka po pokoju.. no i potem juz tylko siedzialem na lozku i za wszelka cene probowalem kontrolowac jego prace.. istna rzeznia, doslownie czulem jak ze mnie zycie ucieka Oo
Teraz niewiem czy to kwestia bani, czy powaznie cos mi sie porobilo z sercem.. pytanie do was czy mieliscie taka akcje..? czy jest to mozliwe by serce sie zatrzymalo na kilkanascie sekund i nie odczuwal bym przy tym bolu? No i musze zaznaczyc ze palonko pochodzilo z wlasnej pasieki, pale je regularnie od pol roku, jak rowniez regularnie pale od 8 lat.. a takiej akcji sobie nie przypominam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A mnie wczoraj porylo 

palilem sobie z dupcia na chacie, juz po wszystkim kladac sie spac, nagle poczulem dziwne uczucie, jakby mi sie slabo robilo, po czym coraz ciemniej przed oczami i czulem ze mi serce nie bije chwycilem sie za piers i rzeczywiscie go nie czulem, wyskoczylem z lozka i sie przeszedlem po pokoju gleboko oddychajac, nagle zaczelo mi napierdalac jak szalone.. po chwili znowu sie polozylem i zas ta sama akcja, ciemno sie robi, slabo mi.. serca nie czuje.. i odrazu dupie zeby sprawdzila czy ja sie ryje czy rzeczywiscie nie bije.. przerazona na maxa, stwierdzial ze rzeczywiscie nie czuc bicia, znowu rundka po pokoju.. no i potem juz tylko siedzialem na lozku i za wszelka cene probowalem kontrolowac jego prace.. istna rzeznia, doslownie czulem jak ze mnie zycie ucieka Oo

Teraz niewiem czy to kwestia bani, czy powaznie cos mi sie porobilo z sercem.. pytanie do was czy mieliscie taka akcje..? czy jest to mozliwe by serce sie zatrzymalo na kilkanascie sekund i nie odczuwal bym przy tym bolu? No i musze zaznaczyc ze palonko pochodzilo z wlasnej pasieki, pale je regularnie od pol roku, jak rowniez regularnie pale od 8 lat.. a takiej akcji sobie nie przypominam

myśle, że jak wstałeś z łóżka i serce zaczęło ci napierdzielać szybko, to na pewno z przerażenia.... wystraszyłeś się tej całej sytuacji, skoczyłą ci adrenalina i przyspieszyło ci tętno. Ja też miałem identyczne akcje jak ty piszesz, ale nie przejąłem się tym zbytnio...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wstalem to probowalem je wyczuc i wtedy bylem przerazony ze wzgledu na to ze nie bilo, zaczalem grubo odplywac wiec zrobilem rundke dokola pokoju gleboko oddychajac i dopiero wtedy zaczelo bic to nie bylo takie proste jak mowisz w pewnym sensie musialem sie reanimowac ruchem odddechem i emocjami oO

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Zaczynam czuć nierównomierne bicie serca i odczuwam dyskomfort w okolicy klatki piersiowej. Z reguły wtedy siadam i staram się przeczekać "atak". Nie trwa to dłużej niż kilkanaście sekund. Nie wiąże tego problemu z ganją, gdyż problem pojawił się zanim zacząłem używać marihuany, a obecnie nie występuje ;) .

Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+