Skocz do zawartości
thc-thc

grower

POMOCY - HPS


OutKast

Recommended Posts

A więc ... Kupiłem cały gotowy zestaw HPS z allegro

I nie działa, albo ja coś źle robię. Wkręcam żarówkę, podłączam kablem do gniazdka i słychać tylko delikatne 'bzyczenie'. Nie wiem czy ona musi się rozgrzać, czy żarówki do końca nie wkręciłem, albo tylko delikatnie kawałeczek ( na gwincie wystają z dwóch stron druciki, jakby uniemożliwiające wkręcenie żarówki) co będzie widać jak wrzucę fotki poniżej. Proszę o pomoc

Miałem zacząć od dziś fotorelacje i klapa Albo żarówka rozwalona, w co wątpię, było bardzo estetycznie zapakowane.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sprawdź czy wszystkie kable są dobrze podłączone do kostek i do oprawki sprawdź czy się nikt nie pomylił w kabelkach bo kabel zasilający obojętne jak podłączysz ale od zapłonu do oprawki musi być podłączone tak jak na schemacie jak będzie na odwrót to nie zaświeci a brzęczeć będzie

druga sprawa to spróbuj dokręcić mocniej żarówkę te druciki w oprawce są po to żeby dociskały do żarówki dzięki czemu siedzie lepiej w gwincie gwint żarówki nachodzi na te druciki i żarówka się mocniej trzyma ja muszę dość sporo siły włożyć żeby dokręcić żarówkę do końca a jak jest niedokręcona to też nie odpala

pokombinuj i daj zdjęcie układu całego żeby był widoczny schemat narysuje ci jak być powinno to będziesz mógł sprawdzić czy tak jest

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po 1 widze ze jestes swierzy to uswidomie pare spraw - NIE MA WSTAWIANIA JAKICH KOLWIEK FOTEK NA POLSKIE SERWERY !!!
po 2 t druciki dociskaja cala zarowke do tego gwintu w srodku zeby nie latała zarówka w tym wejsciu tylko zeby sztywno siedziala , nie usuwaj jej w zaden sposob
po 3 jezeli lampa została prawidłowo podłaczona ( jesli tak uwazasz) a w aukcji pisało ze "gotowa do uzycia" to cos jest nie tak i dzown odrazu do ziomka od lamy i dogaduj sie bo szkoda forsy
po 4 jezeli znasz sie choc troche na elektronice to rozkrec od siebie czesci i skrec na nowo moze cos jest lekko nie podpiete i sie nie styka , nie dajac efektu swiecenia
pozdro !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+