Skocz do zawartości
thc-thc

grower

POMOCY - HPS


OutKast

Recommended Posts

hatsnaree a czy na pewno jesteś pewny że stary zestaw jest zepsuty ? wiesz układy rzadko się psują

piszesz że do oprawki prąd dochodzi więc może coś źle podłączyłeś może kable do oprawki na odwrót wystarczy podłączyć

a podłączyć się da na pewno ten nowy zapłonnik jakoś tylko trzeba pokombinować ja statecznik od rtęciówek gdzie na schemacie był tylko statecznik i od razu żarówka bez zapłonnika połączyłem z zapłonnikiem i działało wszystko jak należy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hatsnaree a czy na pewno jesteś pewny że stary zestaw jest zepsuty ? wiesz układy rzadko się psują

 

kupiłem drugą żarówkę i też się nie zapala więc nie wiem jak znaleźć usterkę do oprawki raczej inaczej nie można podłączyć przewodów ((+) jest podłączony do bolczyka w środku oprawki ) natomiast ((-) jest podłączony do gwintu oprawaki)

podłączenie jest raczej prawidłowe, chyba że żarówka która kupiłem też jest zepsuta ale wątpie

a powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz układ zapłonowy się nagrzewa a statecznik nie i jest cały czas zimny bez względu czy żarówka jest wkręcona w oprawkę czy też nie

a powinnien sie chyba nagrzewać i po jakim czasie nastepuje zapłon takiej lampy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+