Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dziwne kłucia w płucu... :-/


majkiel91

Recommended Posts

Witam.
Otóż na wstępie napisze że ostatnio zrobiłem się zwolennikiem wiadra i od kilku miesięcy niemal wale po 2-3 wiadra praktycznie codziennie. :zmiazdzony: Od jakichś 2 tygodni odczuwam co jakiś czas kłucie w lewym płucu, dokładnie w okolicach sutka, Ból nie jest silny ale odczuwalny. Myślę, że to na pewno od palenia sortu, papierosów nie pale jak coś. Do lekarza dopiero mogę z tym iść w połowie stycznia.

Miał ktoś z Was coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

normalka, kazdy kto zaczyna przesadzac w pewnym momencie odczuwa tego skutki.. ja juz mialem konkretne bole i to co wypluwalem bylo przerazajace (byt krwi we flegmie dawal do myslenia ;p)

albo zbastuj, albo kup sobie vapo.. fakt vapo to nie to samo, ale jak dla mnie bania jest nawet lepsza, taka zywsza.. zdecydowanie polecam, ale nie pierwsze lepsze, tylko z gornej polki..

Pamietajcie ludziska.. Zdrowie jes tylko jedno..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

płuca nie bolą nie są unerwione może boleć co najwyżej opłucna smile.png co do różnych bólów to tez często miewam czy to w klatce piersiowej czy to w brzuchu chodziłem z tym pare razy do lekarza i miałem robione badania i nic nie wykryli za każdym razem stwierdziła mi lekarka ze są to nerwobóle


Człowiek ma unerwienie segmentalne skóry i mięśni szkieletowych, tzn. korzenie nerwów pewnego odcinka rdzenia kręgowego, dające początek nerwom lub splotom nerwowym, unerwiają ruchowo lub odbierają bodźce czuciowe z odpowiadających im obszarów.




Nerwoból międzyżebrowy jest najlepszym tego przykładem. Promieniuje on od jednego kręgu piersiowego (lub kilku) wzdłuż przebiegu nerwu międzyżebrowego, poprzez przestrzeń międzyżebrową ku przedniej linii środkowej klatki piersiowej, z tym że – zgodnie z budową anatomiczną – przebieg tego promieniowania jest bardziej poziomy w górnych partiach klatki piersiowej, a bardziej łukowaty w dolnych partiach. Nerwoból międzyżebrowy może występować jednostronnie lub obustronnie.

Chorzy skarżą się zazwyczaj na przykry uciskający ból w pewnych partiach klatki piersiowej. Porównywany jest niekiedy do bólu opasującego, jakby spinającego klatkę piersiową na wzór obręczy. Dolegliwości te występują zwykle po urazach lub deformacjach w obrębie kręgosłupa, wyraźnie nasilają się podczas wszelkich ruchów w obrębie klatki piersiowej, a przede wszystkim przy ucisku, skrętach, skłonach lub zgięciach kręgosłupa. Obmacując delikatnie miejsce dolegliwości można się przekonać, że ucisk – nawet niewielki – wyraźnie nasila te dolegliwości. Stopniowo zaś przemieszczając palec uciskający stwierdza się, że można wyznaczyć obszar rozmieszczenia i przenoszenia się tego bólu, odpowiadający wyraźnie określonym przestrzeniom międzyżebrowym. Jest też oczywiste, że nie każdy ból w klatce piersiowej musi być bólem międzyżebrowym z podrażnienia lub odczynu zapalnego odpowiednich korzeni rdzeniowych, lecz pozostałością np. po półpaścu lub przebytym złamaniu żebra. Bóle te niekiedy mogą utrzymywać się nawet przez miesięcy.

tak że nie ma co się narazie zamartwiać tylko isc do lekarza zrobią badania i bedzie wiadomo , stawiam że to bedzie właśnie to gdyż od h*a ludzi ma takie nerwobóle
jak zrobisz badania to daj znać jaki wynik

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+