Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ganja Biznes


berylium

Recommended Posts

kucze bolek ale szybko z tematem pojechaliście
nawet wstępna plansza nastrugana

Tak sobie jeszcze pomyślałem coby tu jeszcze było potrzeba i pomyślałem, że może fajnie byłoby ją jakimiś grafikami udekorować np. odnośnie do pola np. jakieś rasta, albo policjanta, albo komistariata. Grafiki można by znaleźć z google grafika albo może są tu ludzie którzy robią jakieś malunki i może coś by zakombinowali dla tematu

Albo można by było zrobić grę z fabułą np. wyprawa najpierw przez miasto, potem pole ganji, ... - takie luźne myśli wyrzucam z siebie

Fajnie jakby wyszło nam z tego coś kolorowego i zabawnego znaczy się nie nudnego ale pewnie to nam nie grozi :P

Parę foto co znalazłem w grafice google, może coś się nada:

rasta.jpg

1rasta.gifGanja+Man.jpg.jpg

4e3ed9aadadf62fb.jpg2332971.jpg

a może zamiast startu dać np. rozpalamy :wodna:

kminie temata dalej.. :rower:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fajnie byłoby zrobić taką grę w stylu EUROBUSSINES
Kupuje się coffiki np. green housa albo DP itd albo plantacje seedbanki hehe dobra miazga by była grać na zajebce z ziomkami dodam tylko ze ja i napewno wielu, wielu z Was przejebało mnóstwo godzina na graniu w eurobussines i tym podobne
dodam jeszcze ze zajebista gierka na faze to rummikub fajna banka
POZDRO

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Monopol też fajny pomysł z tym, że przy nim trza trochę więcej się napracować no i trochę więcej do druku. Puki co może skupmy się na zwykłej planszówce łatwej do wydrukowania dla każdego, a potem jak już będziemy mieć jedno możemy zająć się kolejnymi pomysłami

Przydały by się jakieś propozycje na pola, może ktoś wpadnie na jakieś ciekawe pomysły co można ciekawego z pionkiem, paleniem bądź nie robić

Ja myślałem o polu zamawiasz pizze, a jak nie czekasz 2 kolejki, albo pole z bobem marleyem

hglock super widzę, że w tym pływasz, a da rade te pola zrobić na tyle duże aby można było w nie krótki tekst wbić albo grafikę. Myślałem, że takie pola można by było udekorować trawisto w takiej ramce może fajnej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no jak dla mnie pomysł elegancki ;D a co do pola z zamawianiem pizzy myśle że lepsze by było pole w stylu 'przyrządź coś na gastro z produktów jakimi dysponujesz' i tu by delikwent szedł do kuchni na jakiś czas i wracał z jakaś szamą, możnaby jeszcze zrobić pole w stylu 'wybierz osobę która zrobi Ci shota albo której Ty zrobisz shota' jak mi przyjdzie do głowy cos nowego dam znać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co myślicie o stworzeniu mapki w stylu klasycznego monopolu?

Mogę oczywiście stworzyć coś innego tylko muszę wiedzieć jak to ma mniej więcej funkcjonować. Wtedy mogę pomyśleć o stworzeniu dobrej planszy z kozackimi grafikami(oczywiście wcześniej przypalając trochę grassu :wodna: )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Joł ziomy
No przez święa chwilę nad tym pomysłem usiadłem i w sumie wymyśliłem, że przede wszystkim trza obczaić co na jakiej pozycji na planszy się ma znajdować, a potem można myśleć o grafie i efektach specjalnych
No więc rozpisałem wstępnie coś takiego, ofkorz wszystko do obgadania i ustawienia to tylko szkic

Rozpalamy
1. Palisz i przesuwasz się na pole nr.2
2. Palisz!
3. Palą wszyscy
4. Palą chłopacy
5. Nabijasz ale nikt nie pali
6. Wybierasz osobę która pali
7.
8. Palą dziewczyny
9.
10. ups [TEŚCIOWA] - cofasz się na start
11.
12. Każdy żuca kością, pali ten kto wylosuje 4-6
13. Szczęśliwa 13 - PALISZ!!!
14.
15. Pali osoba po twojej lewej i prawej stronie
16. [KOMISARIAT] - stoisz 1 kolejkę
17. wybierz osobę która zrobi Ci shota albo której Ty zrobisz shota
18.
19.
20. Palą wszyscy
21. Przyrządzasz coś do jedzenia i stoisz 2 kolejki ani-pizza.gif
22.
23.
24. [bOB MARLEY] - Zarzucasz nagranie Boba Marleya i wszyscy palicie
25. Każdy rzuca kością, pali ten kto wylosuje 1-3
26. [POLICJANT] - żuć kością, 1-3 wracasz na komisariat p.16, 4-6: idziesz na p. 27
27.
28. Przytulasz osobę naprzeciwko
29. Rozśmieszasz towarzystwo, pali ten kto się pierwszy zaśmieje
30. Rzucasz kością i palisz tyle ile wypadnie [kość z MJ logo]
31. Palą wszyscy poza tobą
32. Dajesz całusa osobie najbliżej ciebie
33.
34. Wpadłeś w pole Ganji - palisz całą wbite
35. Pali osoba po twojej prawej
36.
37.
38.
39.
40. Wskaż osobę z największym biustem która pali.
41. Pali osoba po twojej lewej
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50. ???
(...)

reszta pól pewnie wyjdzie w praniu, nie wiadomo ile ich będzie więc na razie zaokrągliłem do 50.
Jak ktoś ma pomysły co można jeszcze robić na spaleńca podczas gry to niech pisze co umieścić można by było jeszcze na planszy i najlepiej od razu z numerkiem pola mogą być dobre wkręty byle by beka dobra była

grafa która mogłaby ilustrować co niektóre fajniejsze pola

BOB MARLEY
BobMarleyCor2.jpg
BobMarleyPB.jpg
BobMarleyCarvao2.jpg



a GanjaBiznes swoją drogą też zrobimy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cos mi sie wydaje, ze moze byc ciezko przejsc cala gre :laugh: Zwlaszcza, jak sort bedzie mocny

Hehe eurobussines jest zajebisty właśnie dlatego że jedną partie można grać praktycznie w nieskończoność. To gracze zazwyczaj (po kilku godzinach jak już dopada znudzenie ) decydują o zakończeniu rozgrywki.

Ja z ziomami normalnie jak kończyliśmy grę, zapisywaliśmy kto ile ma hajsu i jakie karty własności i następnym razem zaczynaliśmy grę od "save-a" hehe myślę że taki konopny monopol mógłby zrobić furorę wśród młodzieży :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

masz misję do wykonania złapać bociana :zbakany:

jak nie masz ucieszonej japy pauzujesz 2 kolejki (to pole raczej pod koniec gry)

wpadłeś przypadkiem na czyjegoś spota ,zatrzymujesz się na 2 kolejki i jarasz

ku**y cię przetrzepały ,wyłapujesz zawiasy (parę takich pół ,dwa wejścia na nie i game over)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+