Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Pękająca szyba?

papryk

Recommended Posts

maron, a na cooltuba nie trzeba wydawać kasy? trzeba i to nie małą. Za cene cooltuba kupisz szybe i kilka dobrych wentyli komputerowych.

no i cooltuba nie obsłuzysz zwykłym wentylkiem. Tu juz potrzebny promieniowy, który też kosztuje.

Tak więc, zanim dasz komuś złotą rade, pomyśl 2 razy.

PAPRYK:

sam sobie odpowiedziałeś dlaczego szyba walnęła. nie może być szyby jak nie ma na górze wentylacji, bo się mega piekarnik robi.

4mm wystarczą, ale wentylacja to konieczność. 2 małe wyciągające nad szybką + szczelina między szybka a boksem w zupełności wystarczą na 150W. Jak się boisz, że 4mm znowu pęknie to kup 5-6mm. Ale uważam, że nie ma takiej potrzeby.

Ja podpowiadam co może być lepsze z myślą na teraz i na przyszłość, sam przerabiałem ten temat z szybą już dawno teraz z czasem wiem że cool tube to najlepsze wyjście a kasa wydana raz i na dłuższy czas. A wentyl nie taki drogi bo kanałowy za 30 zł działa mi ponad półtora roku i nie wymyślam żadnych drogich wentyli. Każdy ma swoje zdanie, ja obstawiam jednak Cooltube 125zł i wentyl 30zł i masz na długi czas.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+