Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Słońce A Ilość Plonów.


Ahmad

Recommended Posts

miałem mniej więcej coś podobnego 2 lata temu gdy robiłem pierwszą sadzonkę

passion 1 zasadzony około 10czerwca po kilku treningach i nawożeniu dał mi tylko 20-25g roślinka była wyciągnięta i dosyć przerzedzona, przesadzaj póki jeszcze korzenie nie są zbyt rozbudowane

edit

co do roślinki to wygląda na 4-6dni (4 listki?) a wygięła się prawdopodobnie do słońca (nie była taka w domu?) nadrobić się tego nie da w takich warunkach ale można wycisnąć z niej coś nieco

same pomidorki urosną ale 6 godzin słońca to też nie jest rewelacja, ja bym zaczął nawozić czymś na weg jak najszybciej bo jak przejdzie na flo a nie będzie miała z 20cm i kilku łodyg (trening) to 5g może okazać się i tak dobrym wynikiem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

Witam, podlacze sie pod temat, bede przesadzal do szklarni ktora jest od wschodu, po 15 juz nie ma swiatla bezposredniego, a moze nawet i wczesniej. Pomidorki kwitna prawie wszystkie, od 3 tygodni i krocej. Trzeba przesadzic bo sie lato konczy gdzie rosna, strace na plonie po przesadzeniu, bo jak tak to jakos moge je zabezpieczyc, ale w szklarence by mialy milo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+